V. Juozapaitis kultūros ministro prašo pateikti investicijų į kultūros sritį strateginius dokumentus (3)

Vytautas Juozapaitis | asmen. nuotr.

Vytautas Juozapaitis | asmen. nuotr.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys, Šešėlinės vyriausybės kultūros ministras Vytautas Juozapaitis kreipėsi į kultūros ministrą Šarūną Birutį prašydamas pateikti strateginius dokumentus dėl investicijų į Kultūros ministerijos kompetencijai priklausančias sritis 2014–2016 metams.

„Siekdamas objektyviai įvertinti vykdomos kultūros politikos esamą padėtį ir jos raidą, kreipiuosi į kultūros ministrą prašydamas pakomentuoti, kokiais kriterijais ir strateginėmis nuostatomis grindžiami pasiūlymai dėl valstybės kapitalo investicijų į kultūros sritį 2014–2016 metų limito paskirstymo. Remiantis lėšų paskirstymu bus galima vertinti, kokioms sritims bus skiriami prioritetai ir ko tikėtis ateinančiais metais kultūros srityje. Kol kas tokios informacijos nėra pateikta“, – teigia V. Juozapaitis.

Kreipimesi taip pat prašoma pateikti ministerijos planuojamų Europos Sąjungos struktūrinių fondų 2014–2020 m. įsisavinimo strategiją ir įgyvendinimo priemones, institucinės sąrangos planą, siekiant įvertinti, ar lėšų panaudojimas bus efektyvus. Taip pat prašoma pateikti Kultūros ministerijai priskirtų funkcijų vykdymo planus, grįstus esamos kultūros politikos padėties ir raidos įvertinimu ir numatoma perspektyva.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė