Seime spaudos konferencija „Susigrąžinkime Žemę ir Valstybę! (parašų referendumui rinkimo rezultatai)“ (video) (246)

Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Lapkričio 29 d. Seimo spaudos konferencijų salėje įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario Zigmo Vaišvilos ir Referendumo dėl Lietuvos žemės ir valstybės susigrąžinimo iniciatyvinės grupės narių Romo Kaulinio, Elonos Stasiūnaitės ir Julius Pankos spaudos konferencija „Susigrąžinkime Žemę ir Valstybę! (parašų referendumui rinkimo rezultatai)“.

Tris mėnesius Lietuvoje tvyrojo įtampa ir nepaskelbta valdžios kova su Tauta – įvyks ar neįvyks referendumas dėl mūsų Žemės ir Valstybės sugrąžinimo Tautai?

Kas laimėjo šį mūšį? Spaudos konferencijos dalyviai pateikė naujausių žinių apie parašų dėl šio referendumo paskelbimo rinkimo rezultatus – jau surinkta 317 tūkstančių parašų, o jų rinkimas tęsiasi internete, adresu www.lietuva2.lt. Būtina iki 22 val. dar surinkti kuo daugiau balsų, nes VRK atmetinės parašus dėl kiekvieno formalaus netikslumo.

„Viešai susikompromitavusios sistemos kova su Tauta priminė komunistinės valdžios kovą prieš Tautą, Sąjūdžio keltą Lietuvos Atgimimui“, – pasibaigus parašų rinkimo laikui savo įspūdžius apibendrina parašų rinkimo iniciatyvinės grupės nariai ir primena, kad prieš 25-ius metus taip pat sudėtingomis sąlygomis buvo priimtą Sąjūdžio Moralinės Nepriklausomybės deklaraciją, kurioje be kita ko sakoma: „…jokia politinė situacija negali suvaržyti Lietuvos valios kaip Aukščiausios jos Teisės.“

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją galima buvo stebėti ČIA arba ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai jos dalyviams galima buvo internetu pateikti klausimus. Nuoroda į klausimų uždavimo sistema (veikė spaudos konferencijos metu) ČIA.

Žiūrėkite spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos iš Seimo vaizdo įrašą:

Kategorijos: Lietuvoje, Lietuvos kelias, Naujienos, Nuomonių ratas, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė