„Respublika“ skelbia verčianti naują žurnalistikos istorijos puslapį (60)

Vitas Tomkus | respublika.lt nuotr.

Vitas Tomkus | respublika.lt nuotr.

Dienraštis „Respublika“ praneša atverčiantis naują žurnalistikos istorijos puslapį – nuo lapkričio 28-osios dienraščiui vadovaus, kaip teigiama, visuomeniniais pagrindais įkurta Redkolegija, į kurią susibūrė žinomi šalies kultūros ir visuomenės veikėjai.

Atitikmens šiandien neturinti Redkolegija skatins atviriau ir drąsiau svarstyti tautos ir valstybės gyvenimo problemas, apie kurias, anot filosofo Vytauto Radžvilo, daugelyje leidinių net nedrįstama užsiminti, tarsi jų visai nebūtų.

„Neapsikęsdama skandalingų pseudoistorijų, paprasto žmogaus, tautos, kultūros, papročių ir tradicijų ignoravimo, niekinimo, tuščiavidurių „vertybių“ garbinimo, Redkolegija įsipareigoja kas savaitę apžvelgti tik reikšmingus Lietuvos bei pasaulio įvykius, tiesiogiai galinčius nulemti Lietuvos ateitį bei žmonių likimą“,  – teigiama pranešime.

Skatindama susigrąžinti tautiečių savigarbą ir pasitikėjimą savo jėgomis, tautiškumo jausmus ir lietuvio visavertiškumą, Redkolegija ragina skaitytojus savo mintimis, svarstymais, patirtimi pasidalyti su „Respublika“.

Visuomeninėje „Respublikos“ Redkolegijoje – filosofai Romualdas Ozolas ir Vytautas Radžvilas, filosofas ir publicistas Arvydas Juozaitis, rašytojai Romas Gudaitis ir Daiva Tamošaitytė, auditorė, vadovaujanti „Respublikos“ žiniasklaidos grupei, Diana Veleckienė, ekonomistas Audrius Rudys, miškininkas ekologas Romas Pakalnis.

Redkolegijos idėjos autorius – „Respublikos“ vyriausiasis redaktorius, steigėjas ir leidėjas žurnalistas Vitas Tomkus.

Eltos, „ekspertai.eu“ inf.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė