Klaipėdos Universitete vyks tarptautinė konferencija „Naujausi archeologiniai tyrinėjimai“ (programa) (0)

Tarptautinė Archeologų konferencija vykusi 2008 m. Kaune | lad.lt nuotr.

Tarptautinė Archeologų konferencija vykusi 2008 m. Kaune | lad.lt nuotr.

Lapkričio 29 d. Klaipėdos universitete vyks tarptautinė archeologų konferencija „Naujausi archeologiniai tyrinėjimai“, kurioje viešės žymiausi archeologai iš Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Lietuvos. Šiais metais archeologų sostine išrinktas Klaipėdos universitetas.

Lietuvos archeologijos draugija 2006 m. atgaivino tradiciją kasmet rengti konferenciją „Naujausi archeologiniai tyrinėjimai Lietuvoje“. Jau keli metai iš eilės kasmet lapkričio mėnesio pabaigoje sukviečiami ne tik Lietuvos archeologai ir paveldosaugininkai, bet ir kolegos iš kaimyninių kraštų – Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos.

Tarptautinė konferencija organizuojama vis kitoje Lietuvoje vietoje, siekiant archeologinę bendruomenę supažindinti su skirtingų regionų archeologijos paveldu. Konferencijos trukmė – dvi dienos: pirmąją dieną pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių archeologai, pristatomi naujausių tyrinėjimų rezultatai, apibendrinami svarbiausi metų pasiekimai, o antrąją dieną įgyvendinant kultūrinio turizmo idėją, dalyviams surengiama ekskursija po apylinkėse esančius žymiausius Lietuvos archeologijos paveldo objektus.

Konferenciją organizuoja Lietuvos archeologijos draugija ir Klaipėdos universitetas.

Konferencijos programą rasite čia.

 

Kategorijos: Kultūra, Kultūros paveldas, Lietuvoje, Mokslas, Mokslo naujienos, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė