„Knygų Kalėdos“ prasideda su Vytauto V. Landsbergio eilėmis ir dainomis (0)

Vytautas V.Landsbergis | punskas.lt nuotr.

Vytautas V.Landsbergis | punskas.lt nuotr.

Lapkričio 28 d., ketvirtadienį, 17 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 kamb.) vyks susitikimas su rašytoju, poetu, kino ir teatro režisieriumi, dainų autoriumi ir atlikėju Vytautu V. Landsbergiu. Vakaro metu skambės poezija ir dainos, autorius pristatys keletą trumpametražių filmų.

Vytautas V. Landsbergis – itin veikli asmenybė, labai įvairiapusiškas menininkas, kurio kūrybinės veiklos barus sudėtinga aprėpti. Vieni jį žino kaip talentingą poetą ir vaikų rašytoją, kurio knygos ne kartą pripažintos geriausiomis metų knygomis. Kiti žavisi jo dainuojamąja poezija, dokumentiniais ir vaidybiniais filmais ar režisuotais teatro spektakliais. Vargu ar sutiksime menu ir kultūra bent kiek besidomintį žmogų, nežinantį šio menininko. Jo pilna visur, jis daug ir prasmingai veikia kultūros labui, ir, rodos, tai jam puikiai sekasi.

Vytauto V. Landsbergio kūryba pripažinta ir ne kartą įvertinta. Menininkas apdovanotas LR švietimo ministerijos premija už nuopelnus vaikų literatūrai (2006), Riterio kryžiumi „Už nuopelnus Lietuvai“ (2007). Baltijos valstybių teatrų festivalyje jis pripažintas geriausiu režisieriumi (2007), pelnė J. Aisčio literatūrinę premiją už eilėraščių knygą „Debesys panašūs į žmones“ (2008), tapo LR Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatu (2009).

Laukiami visi, norintys jaukiai praleisti vakarą, pasimėgauti V. V. Landsbergio kūryba, pabendrauti su menininku. Šiuo renginiu biblioteka prisideda prie tradicinės akcijos „Knygų Kalėdos“.

Organizatoriai kviečia skaitytojus ir renginių lankytojus padovanoti naujų knygų kaimų ir miestelių bibliotekoms. Daugiau informacijos rasite čia.

Renginys nemokamas.

Kategorijos: Kultūra, Literatūra, Menas, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė