Referendumo iniciatoriai piketuos prie Vilniaus miesto prokuratūros (5)

ProkuraturaŠių metų lapkričio 21 dieną 12.00 val. tautininkai ir Tautos valios referendumo iniciatoriai organizuoja piketą prie Vilniaus miesto prokuratūros (Rinktinės g. 7, Vilnius).

Šių metų lapkričio 8 dieną Vilniaus apylinkės prokuratūra gavo tautininko Mariaus Kundroto pareiškimą dėl organizuoto trukdymo Lietuvos piliečiams pasinaudoti konstitucine teise į referendumą. Prieštaringai vertinamas provincijos politikas Romas Sadauskas-Kvietkevičius ir teisėsaugai pažįstamas ekstremistas Adomas Bužinskas, viešoje interneto erdvėje ragino gąsdinti pasirašančius piliečius, taikyti jiems psichologinį spaudimą ir gadinti parašų lapus, tuo galimai pažeisdami Baudžiamąjį kodeksą – 172 ir 175 straipsnius. Prokuratūra šį pareiškimą atmetė ir ikiteisminį tyrimą pradėti atsisakė.

„Akivaizdu, jog dabartiniai prokuratūros darbuotojai kur kas jautriau žiūri į lietuvių konfliktus su kitataučiais ir lytinių iškrypėlių kritiką, nei į konstitucines visų piliečių teises, nors tarp šių piliečių yra tos pačios tautinės mažumos. Dėl šios priežasties tautininkai ir kiti referendumo iniciatoriai prie Vilniaus prokuratūros organizuoja piketą, kurio tikslas – padrąsinti ir priminti įstatymo saugotojams jų tiesiogines pareigas“ – rašoma pranešime spaudai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė