Klaipėdos universiteto robotų konstruotojai – vėl geriausi (video) (1)

Evald Nigul nuotr.

Evald Nigul nuotr.

Klaipėdos universiteto (KU) robotų konstruotojų klubas „Klaipėda University Robotics Club“ savaitgalį puikiai pasirodė Estijoje vykusiose „Robotex 2013“ varžybose.

Varžybose dalyvavo KU Jūrų technikos fakulteto (JTF) Pramonės elektros įrangos ir automatikos magistrantūros pirmo kurso studentas Oleg Lyan, JTF absolventas Martynas Lukas ir Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijos moksleivis Augustas Gedgaudas.

„Klaipėda University Robotics Club“ atstovai į varžybas Taline vyko kartu su „Robo-G“ gargždiečių moksleivių komanda.

Abi komandos dalyvavo „MiniSumo“, „iRobot Sumo“, „LineFollower“ kategorijose. „iRobotSumo“ kategorijoje visas prizines vietas laimėjo lietuviai. „MiniSumo“ kategorijoje KU atstovai turėjo penkis robotus, iš kurių varžybose dalyvavo tik trys, o vienas iš jų, pavadinimu „SPRINTER“, laimėjo antrąją vietą.

Už pirmas vietas konkurso dalyviams skirtas robotas dulkių siurblys, už antras – 200 eurų kuponai spausdintinių plokščių gamybai.

KU nuotr.

KU nuotr.

„Man kaip studentui buvo įteikta IEEE (Institute of Electrical and Electronics Egineering) narystė metams už geriausią studentų „MiniSumo“ robotų konstruotojų komandą. Dar dovanų gavome „SolidWorks Student 1 year 3D“ modeliavimo programos paketą“, – sakė O.Lyan.

Klaipėdos universiteto atstovai buvo pirmieji, kurie panaudojo 3 matmenų spausdintuvą roboto gamybai.

httpv://youtu.be/nYCpXu_tFX8

httpv://youtu.be/1TuazpvWFqk

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė