Zarasų mere išrinkta socialdemokratė D.Kelečienė (0)

D.Kelečienė. Asmeninio arch. nuotr.

D.Kelečienė. Asmeninio arch. nuotr.

Šiandien, lapkričio 19 dieną,  vieno balso persvara Zarasų rajono mere išrinkta socialdemokratė Daiva Kelečienė.

Už ją slaptus balsus atidavė 11 tarybos narių, o likusieji 10 atiteko Darbo partijos atstovui Arvydui Steponavičiui.

Naujo mero rinkimai vyko, kai anksčiau per tarybos posėdį atsistatydino Zarasų rajono meras konservatorius Arnoldas Abramavičius. Rajono savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkėje buvo įrašytas klausimas dėl jo atleidimo, bet nelaukdamas, kol bus atstatydintas, A. Abramavičius pasitraukė pats.

Už jo atsistatydinimą balsavo 16 iš 21 Zarasų rajono politikų.

Zarasuose planuojama keisti ir kitus rajono savivaldybės vadovus: ketinama balsuoti dėl nepasitikėjimo vicemere „Tvarkos ir teisingumo“ partijos nare Stase Goštautiene, savivaldybės administracijos vadovais.

Lapkričio pradžioje 13 iš 21 tarybos narių pasirašė raštą dėl nepasitikėjimo visais rajono vadovais – meru, vicemere, administracijos direktoriumi ir jo pavaduotoju.

Minėti pareigūnai kaltinami nesugebėjimu sutelkti Zarasų rajono savivaldybės tarybos narių bei administracijos bendram ir konstruktyviam darbui, palaikyti gerų darbinių santykių, kelia nereikalingą įtampą švietimo įstaigų bendruomenėje, o šių įstaigų nepakankamas finansavimas bei rajono savivaldybių institucijų vadovų abejingumas švietimo įstaigų problemoms kelia susirūpinimą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė