Vilniuje bus paminėta Latvijos Nepriklausomybės dienos 95-oji sukaktis (1)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Lapkričio 18 d., 17.30 val., Vilniuje,  Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovėje (Pamėnkalnio 13) vyks Latvijos nepriklausomybės dienos minėjimas.

Ta proga koncertuos Rygos VEF kultūros rūmų vyrų vokalinis ansamblis, vadovaujamas Vilnio Salako. Šis ansamblis įkurtas 1964 metais. Du šimtai dainų, kurias atlieka ansamblis, atspindi latvio gyvenimą nuo gimimo iki mirties. Už puoselėjamas gražiausias latvių tautos tradicijas savo šalyje šis kolektyvas yra labai populiarus ir mėgstamas.

Ansamblio vadovas Vilnis Salaks vadovauja ansambliui keturiasdešimti metai. Garsaus latvių liaudies muzikos puoselėtojo ir kompozitoriaus Artūro Salako sūnus, kaip ir jo tėvas savo visą gyvenimą pašventė Latvijos muzikinės kultūros ugdymui. Vilnis Salaks – puikus kompozitorius, Latvijos muzikos akademijos kompozicijos, vokalo ir muzikos teorijos pedagogas, jau padovanojo Latvijai ir visam muzikiniam pasauliui per 1450 kūrinių, išleidęs daug leidinių, parengęs daug garsių muzikos specialistų.

Lapkričio 18 dieną, garbingos Latvijos Nepriklausomybės dienos 95-osios sukakties proga Vilnis Salaks ir jo vadovaujamas vyrų vokalinis ansamblis dovanos didžiulę muzikinę dovaną visiems mums, latvių broliams, kad atsinaujintų mūsų širdyse meilės ir artumo jausmas, kad prabustų galinga mums amžiams jungianti baltų vienybės dvasia.

2013_11_18_VEFRenginyje dalyvaus ir Vilniaus įgulos karininkų ramovės folkloro ansamblis „Vilnelė” (meno vadovė Laima Purlienė).  Pranešimą skaitys Vilniaus latvių draugijos pirmininkė Gunta Rone.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Mes baltai, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė