Kitąmet LRT transliuos 40-metį švenčiančią „Dainų dainelę“ (0)

„Dainų dainelė“Talentingiausius Lietuvos jaunuosius dainininkus bus galima išvysti jau greitai prasidėsiančioje jubiliejinėje, 40-metį švenčiančioje „Dainų dainelėje“, kurią transliuos Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, tai numatyta sutartyje, kurią pasirašė Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis ir LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius.

D.Pavalkis teigė, kad visų gerai žinomas konkursas – vienas iš geriausių būdų ugdyti tautinę savimonę bei pilietiškumą ir prisipažino, kad pats kadaise dalyvavo „Dainų dainelėje“.

„1977 metais su porininke dalyvavome iki apskrities turo, bet paskui jai užlūžo balsas ir pasirodyti neišėjome“, – prisiminė ministras.

LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius priminė, kad konkursas gimė LRT muzikos redakcijoje, paskui buvo perimtas Švietimo ir mokslo ministerijos, o dauguma laureatų dabar – garsūs dainininkai. Tarp jų – Judita Leitaitė, Vytautas Juozapaitis, Sigutė Trimakaitė, Vaida Genytė, Edmundas Seilius, Liudas Mikalauskas, Onutė Kolobovaitė ir daugelis kitų.

Reiškiniu tapusioje, kartas užauginusioje „Dainų dainelėje“ per keturis dešimtmečius dalyvavo daugiau kaip 200 tūkst. vaikų.

„Dainų dainelės“ koncertai prasidės kitų metų vasarį ir bus transliuojami savaitgaliais iki gegužės pabaigos.

Kategorijos: Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė