Surinkti Seimo narių parašai N.Venckienės apkaltai pradėti (1)

neringa-venckiene-spaudos-konferencijoje-seime-alkasLiberalų sąjūdžio frakcija šiandien, lapkričio 7 dieną, surinko daugiau nei ketvirtadalio – 41 Seimo nario, remiančio Neringos Venckienės apkaltą.

„Daugiau kaip 50 praleistų posėdžių, beveik 8 mėnesius trunkantis nesilankymas darbe. Turbūt kantresnio darbdavio už Seimą nerastume niekur. Nežinia, kiek dar N. Venckienė tyčiosis iš teisėsaugos, bet mes raginame nutraukti pasityčiojimą iš Lietuvos žmonių. Aišku viena – vis dar Seimo narė N. Venckienė greičiausiai šiurkščiai pažeidė Konstituciją ir sulaužė Seimo nario priesaiką. Tai privalo turėti pasekmes“, – sakė Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis.

Apkaltą, be jos iniciatorių liberalų, parėmė Lietuvos socialdemokratų partijos, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir Mišrios Seimo narių grupės frakcijų atstovai.

Liberalų parengtame teikime pradėti apkaltą N. Venckienei pabrėžiama, kad Seimo narė be pateisinamų priežasčių jau praleido 54 Seimo posėdžius, tokiu būdu neatliko savo konstitucinės priedermės atstovauti tautai, sulaužė duotą Seimo nario priesaiką ir galimai šiurkščiai pažeidė LR Konstituciją.

Organizatoriu nuotr.

Organizatoriu nuotr.

LR Konstitucinis Teismas 2004 m. liepos 1 d. savo nutarime konstatavo, kad dalyvavimas Seimo  posėdžiuose yra konstitucinė Seimo nario pareiga.

Seimo pirmininkė, Loreta Graužinienė kartu su Seimo valdybos nariais, trečiadienį susitikusi su generaliniu prokuroru Dariumi Valiu, tikino, kad dėl apkaltos inicijavimo teisėsaugos ieškomai Seimo narei Neringai Venckienei reikėtų palaukti.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė