„Pro Patria“ kviečia į signatarų R.Ozolo ir A.Rudžio paskaitą „Tauta ir žemė“ (3)

Romualdas Ozolas, Vytautas Sinica | Alkas.lt nuotr.

Romualdas Ozolas, Vytautas Sinica | Alkas.lt nuotr.

Lapkričio 11 dieną, 18 valandą Panevėžyje, Jaunimo sambūris „Pro Patria“ rengia vieša paskaita „Tauta ir žemė“, kurioje apie tautą ir jos kraštą siejantį ryšį bei praktines iš to kylančias pasekmes kalbės Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai filosofas Romualdas Ozolas ir ekonomistas Audrius Rudys.

Didėjant spaudimui integruotis į globalią rinką, gilėjant Europos integracijai ir kitų iššūkių valstybingumui akivaizdoje Lietuvos ateičiai neabejingiems žmonėms neišvengiamai kyla klausimų apie šalies raidos perspektyvas. Valstybingumas išlaikomas tik išsaugant modernios valstybės pamatus, o Tauta ir žemė – būtent tokie pamatai, nes modernią valstybę steigia tik Tauta savo apsisprendimo teise, o tą padaryti galima tik istorinėse jos gyvenamose žemėse.

Diskusijoje bus siekiama atsakyti į įvairius principinius ir šiandienos realijas atliepiančius klausimus. Kokia krašto reikšmė žmogui ir Tautai? Ar laisvo kapitalo judėjimo principui turėtų būti pajungta ir suverenios valstybės teritorija? Kokiomis formomis šiandien dėl žemės susikerta tautų interesai?

Jaunimo sambūris „Pro Patria“ yra nepriklausoma ir savanoriška piliečių organizacija, vienijanti krikščioniškos ir tautinės savimonės įvairių politinių pažiūrų piliečius.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė