E.Gentvilas grasina A.Butkevičių paduoti į tesmą dėl tikrovės neatitinkančios informacijos (2)

E.Gentvilas

E.Gentvilas

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Eugenijus Gentvilas kreipėsi į šalies premjerą Algirdą Butkevičių, prašydamas Ministro Pirmininko paneigti lapkričio 5 d. viešai paskleistą tikrovės neatitinkančią informaciją, žeminančią E. Gentvilo garbę ir orumą, rašoma išplatintame pranešime.

Pirmiausia, premjero prašoma paneigti informaciją, esą E. Gentvilas, eidamas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovo pareigas, nebuvo pradėjęs įgyvendinti nė vieno projekto, susijusio su Suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo statybomis uoste. Taip pat prašoma paneigti informaciją, esą iš E. Gentvilo lūpų premjeras, turėdamas omenyje SGD terminalo statybas, girdėjo „melą, netiesą“.
„トKadangi A. Butkevičius viešai skleidžia su tikrove smarkiai prasilenkiančią informaciją apie mano asmenį, prašau jo paneigti savo teiginius. Jei Ministras Pirmininkas viešai nepaneigs savo žodžių, kreipsiuosi į teismą – ginsiu savo garbę, orumą ir reputaciją“, – sakė Seimo narys, buvęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius E. Gentvilas.

Tai, kad vadovaujant E. Gentvilui (iki 2012 m. lapkričio 16 d.) Klaipėdos uosto direkcija atliko visus numatytus parengiamuosius SGD terminalo darbus, yra raštu užfiksuota viešai prieinamame dokumente – 2013 m. vasarį bendrovės トKlaipėdos nafta” patvirtintame pakoreguotame SGD terminalo verslo plane (http://www.sgd.lt/index.php?id=597).

Kreipimesi E. Gentvilas taip pat prašo premjero paneigti jo viešai paskleistą tikrovės neatitinkančią informaciją, esą šiai Vyriausybei pradėjus dirbti visi konkursai dėl SGD terminalo, kurie buvo pradėti organizuoti anksčiau, buvo sustabdyti ir paskelbti nauji konkursai. E. Gentvilo tvirtinimu, nė vienas konkursas, susijęs su Klaipėdos uostu ir SGD terminalu, nebuvo sustabdytas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

2 komentarai

  1. lyvis:

    Tas triušis Butkevičius kažkoks lėto mąstymo sutvėrimas. Kiek jam laiko reikia kad nuspręstu statyti ar nestatyti atominę elektrinę. Netgi Vilmantas Rutkauskas ir tas būtų seniai jau pasakęs vyrai staTome o tas stribas Butkevičius kažkoks protiškas atsilikęs. lyvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė