A.Pabedinskienė. Kuo atsakingesnis verslas, tuo geresnių darbo rezultatų galima tikėtis (0)

SADM nuotr.

SADM nuotr.

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė sveikindama konkurso „Nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimas 2012“ nugalėtojus priminė tyrėjų, analitikų įrodytą tiesą, jog papildomos verslo investicijos į darbuotoją, jo darbo ir socialinę aplinką, grįžta darbuotojo lojalumu ir efektyviu darbu

Šeštą kartą organizuojama „Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo“ ceremonija pagerbiamos tos įmonės, kurios labiausiai prisideda prie socialinės gerovės kūrimo ir jos stiprinimo, poveikio aplinkai mažinimo Lietuvoje; jų veikla demonstruoja pačių įmonių lyderystę ir nuoširdų jų įsipareigojimą veikti skaidriai ir sąžiningai elgtis su darbuotojais, visuomene ir valstybe, vertinti verslo veiklos poveikį aplinkai ir mažinti tokio poveikio neigiamas pasekmes.

NAVA nominacijos – „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“ ir „Metų aplinkosaugos įmonė“ – tradiciškai skirstomos į smulkesnes kategorijas: labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės, didelės šalies įmonės ir tarptautinės įmonės ar jų atstovybės, veikiančios Lietuvoje. Labiausiai pasižymėjusi įmonė pagerbiama pagrindiniu – „Socialiai atsakingos įmonės“ apdovanojimu.

„Metų darbovietės 2012“ apdovanojimą įteikusi ministrė A. Pabedinskienė sakė besidžiaugianti, kad kasmet prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje prisidedančių įmonių skaičius didėja ir vis daugiau bendrovių, užsiimdamos kasdienine verslo veikla, pasižymi brandžia savimone ir socialine atsakomybe.

„Džiugina augantis smulkiojo ir vidutinio verslo susidomėjimas įmonių socialine atsakomybe bei didėjanti tokių įmonių vykdomos veiklos įvairovė. Sėkminga jų veikla neabejotinai yra vienas svarbiausių ekonomikos ir socialinės gerovės variklių visoje Europos Sąjungoje,“ – sakė ministrė A. Pabedinskienė.

Šiemet „Metų darbovietės 2012“ titulą didelių įmonių kategorijoje ministrė įteikė „A. Žilinskio ir ko UAB“ – už rimtą požiūrį į darbuotojų saugą ir sveikatą darbe bei prevencinių priemonių užtikrinimą.

SADM nuotr.

SADM nuotr.

Labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių kategorijoje už palankesnių, nei to reikalauja teisės aktai, ekonominių sąlygų užtikrinimą darbuotojams, laimėtoja pripažinta UAB „PakMarkas“.

Tarptautinių įmonių ar jų atstovybių, veikiančių Lietuvoje, nominaciją už pastangas kuriant, supažindinant ir užtikrinant darbuotojų vaidmenį organizacijoje pelnė UAB „Callcredit Operations“.

Papildomas sertifikatas už plačią motyvacinę sistemą darbuotojams bei socialinio dialogo plėtojimą atiteko UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“.

„Metų aplinkosaugos įmonės 2012“ nominacijoje apdovanotos:

  • Didelių įmonių kategorijoje – AB „Šiaulių energiją“: už inžineriškai ir ekonomiškai naudingas investicijas, prisidedančias prie gyventojų gerovės bei aplinkos tausojimo.
  • Labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių kategorijoje – UAB „K2 LT“: už strateginių Lietuvos ūkio ir aplinkosaugos klausimų sprendimą pasiūlant alternatyvų laidojimo būdą.
  • Tarptautinių įmonių ar jų atstovybių, veikiančių Lietuvoje, kategorijoje –„Swedbank“, AB: už kompleksinius sprendimus, mažinančius neigiamą įmonės poveikį aplinkai.
  • Papildomas sertifikatas už įvairiapusį rūpinimąsi gamtos išsaugojimu ir jaunų paukščių apsaugą įteiktas UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“.

 

 „Metų bendruomeniškiausia įmonė 2012“ nominacijoje apdovanotos:

  • Didelių įmonių kategorijoje – AB „LESTO“: už įvairiapusę partnerystę bei gerųjų pavyzdžių sklaidą užsienyje.
  • Labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių kategorijoje – Liudo Dajoro įmonė: už aktyvų dalyvavimą Šaukėnų miestelio bendruomenės renginiuose bei teikiamą paramą.
  • Tarptautinių įmonių ar jų atstovybių, veikiančių Lietuvoje, kategorijoje – AB „ORLEN Lietuva“: už nesavanaudišką paramą Mažeikių rajono bendruomenės kultūriniam bei socialiniam gyvenimui.
  • Papildomas sertifikatas už svarų indėlį ugdant jaunuosius chemijos ir biologijos mokslų specialistus bei mokslo populiarinimą tarp moksleivių įteiktas įmonei UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“.

„Socialiai atsakingos įmonės 2012“ apdovanojimą už kompleksinius sprendimus įmonių socialinės atsakomybės srityje gavo UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“. Papildomais sertifikatais buvo pagerbtos UAB „PricewaterhouseCoopers“ bei UAB „HANSAB“ už tai, kad 2012-aisias didelį dėmesį skyrė jaunimo įdarbinimui ir jaunoms šeimoms. VšĮ „Humana People to People Baltic“ ir VšĮ „Vilniaus kooperacijos kolegija“ komisijos sprendimu taip pat buvo pagerbtos papildomais sertifikatais.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė