Tarptautinėje Londono turizmo parodoje – dėmesys Lietuvai atsakingo turizmo apdovanojimuose (0)

ParodaŠiandien, lapkričio 4 dieną, prasidedantis didžiausias ir svarbiausias pasaulio turizmo renginys – turizmo mugė Londone „World Travel Market“ – yra priešpaskutinė tarptautinė paroda šiemet, kurioje turizmo galimybes tematiniame stende pristato Lietuva. Jos vardas keliskart nuskambės ir lapkričio 6 d. mugės metu rengiamuose 10-uosiuose Atsakingo turizmo apdovanojimuose.

„Lietuva yra ne tik paprašyta įteikti apdovanojimą geriausiam atsakingo turizmo fotografui, bet mūsų šalis taip pat yra tarp nominantų gauti Geriausio atsakingo turizmo apdovanojimą. Atsakingo turizmo aspektui pasaulyje skiriamas vis didesnis dėmesys, tad ši nominacija Lietuvai yra ne tik didelė garbė, pripažinimas, bet ir atsakomybė. Kartu tai proga pristatyti Lietuvos turizmo galimybes bei išteklius, akcentuoti mūsų pastangas laikantis atsakingo turizmo principų. Juos puikiai atspindi ir mūsų šiuo metu kartu su Jungtinių Tautų vystoma Pasaulinio Gintaro kelio iniciatyva“, – tvirtina Valstybinio turizmo departamento direktorė dr. Raimonda Balnienė.

Nominacija Lietuvai jau užtikrino tarptautinį susidomėjimą – turizmo mugės metu suplanuoti interviu su BBC, „Travel Chanel“ televizijomis, fotosesijos, oficialūs susitikimai su kitų šalių turizmo administracijų vadovais.

Lietuva pernai sulaukė beveik 2 mln. užsienio turistų. Europos kelionių komisijos duomenimis, pagal šio rodiklio augimą ji buvo antroje vietoje Europoje. Šiemet Lietuva sulaukė Jungtinės Karalystės žiniasklaidos dėmesio, kai „Post Office City Costs Barometer“ Vilnių paskelbė antrąją patraukliausia sostine britų turistams pagal efektyviausią kainos ir kokybės santykį.

Nuo 1980 m. Londone rengiamą tarptautinę turizmo parodą „World Travel Market“ sudaro apie 5 tūkst. ekspozicijų dalyvių iš 189 šalių, apie 50 tūkst. lankytojų. Planuojama, kad parodos metu sudaromų kontraktų vertė šiemet pasieks 2 mlrd. svarų sterlingų.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė