„Mokslo sriuba“: apie lietuviškus kosmoso palydovus (2 dalis) (video) (0)

Lietuviško palydovo kūrimas

Lietuviško palydovo kūrimas

Jei pirmieji Lietuvos palydovai bus sėkmingai paleisti, mes tapsime kosmine valstybe. Kas galėtų pagalvoti! Bet… Kokia iš to nauda? Kas pasikeis? Ar pagerės mūsų gyvenimas? Jaunieji „Mokslo sriubos“ kūrėjai pabandė atsakyti į klausimą.

„Pagrindinis LitSat-1 komandos tikslas – parodyti visuomenei, kad Lietuvos mokslininkai ir inžinieriai gali sukonstruoti veikiantį kosminį aparatą. Tai yra išbandymas ir garbė.

Antrasis tikslas „ apšilti ir pasiruošti 2015 metais planuojamam unikaliam pjezo reakcijos bandymui. Taip, kauniečiai planuoja dar vieną palydovą!“, – pasakoja „Mokslo sriubos“ vedėjas Ignas Kančys.

httpv://youtu.be/sJDQ1cKyI4A

Interneto TV laida „Mokslo sriuba“ – tai ne pelno siekianti jaunų žmonių iniciatyva populiarinti mokslą visuomenėje. Kas antrą šeštadienį „Mokslo sriubą“ galima ragauti adresu. „Mokslo sriuba“ kuriama bendradarbiaujant su Baltijos pažangių technologijų institutu. Patronažą šviesiai suteikia Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija.

Lietuviškas palydovas

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Mokslo naujienos, Naujienos, Švietimas, Technika ir technologijos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė