„Pro Patria“ kviečia į signatarų A.Patacko ir A.Rudžio paskaitą „Tauta ir žemė“ (3)

Spalio 21 dieną, 18 valandą Kaune, Jaunimo sambūris „Pro Patria“ surengs vieša paskaita „Tauta ir žemė“, kurioje apie tautą ir jos kraštą siejantį ryšį bei praktines iš to kylančias pasekmes, kalbės Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai rezistentas Algirdas Vaclovas Patackas ir ekonomistas Audrius Rudys.

Didėjant spaudimui integruotis į globalią rinką, gilėjant Europos integracijai ir kitų iššūkių valstybingumui akivaizdoje Lietuvos ateičiai neabejingiems žmonėms neišvengiamai kyla klausimų apie šalies raidos perspektyvas. Valstybingumas išlaikomas tik išsaugant modernios valstybės pamatus, o Tauta ir žemė – būtent tokie pamatai, nes modernią valstybę steigia tik tauta savo apsisprendimo teise, o tą padaryti galima tik istorinėse jos gyvenamose žemėse.

Diskusijoje bus siekiama atsakyti į įvairius svarbiausius, šiandienos iššūkius  atliepiančius klausimus. Kokia krašto reikšmė žmogui ir Tautai? Ar laisvo kapitalo judėjimo principui turėtų būti pajungta ir suverenios valstybės teritorija? Kas turi tai spręsti – valdžia ar Tauta? Kokiomis formomis šiandien dėl žemės susikerta tautų interesai?

Paskaita vyks spalio 21 d., 18 val. Kauno įgulos karininkų ramovės Didžiojoje salėje, adresu A.Mickevičiaus g. 19, Kaune.

Jaunimo sambūris „Pro Patria“ yra nepriklausoma ir savanoriška piliečių organizacija, vienijanti krikščioniškos ir tautinės savimonės įvairių politinių pažiūrų piliečius.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė