Neabejingi Lietuvos ateičiai žmonės rinksis protestuoti prieš skalūnines dujas (video) (26)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Lietuvos žemės draugų atstovas Andrius Gaidamavičius šiandien, spalio 17 dieną, spaudos konferencijoje pristatė pasaulinį renginį „Global frackdown 2“.

Ši pasaulinė diena prieš hidraulinį ardymą rengiama jau antrus metus. Šiais metais mitingai, eitynės ir protestai vyks 20-yje pasaulio valstybių, prie kurių jungiasi ir Lietuva.

Spaudos konferencijoje taip pat dalyvavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas Ramūnas Karbauskis, aplinkosaugos ekspertas Liutauras Stoškus, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilniaus skyriaus atstovas Vitalijus Balkus, kurie kalbėjo apie tai, kokių teisinių veiksmų būtina imtis siekiant apsaugoti Lietuvos žemės gelmes nuo tarptautinių korporacijų neatsakingos veiklos.

Susirinkusieji išreiškė nuogastavimą. kad kompanija „Chevron“ nepasitraukė iš Lietuvos, bet taktiškai atsitraukė, kad sugrįžtų palankesniu metu. Paminėta, kad ši įmonė Lietuvoje per tarpininkus vis viena atliks Lietuvos gelmių turtų žvalgybą.

Buvo pristatytas spalio 19 dienos renginys „Global frackdown 2“, vyks ir Vilniuje, Kudirkos aikštėje, priešais Vyriausybę.

11 val. bus surengtas mitingas į kurį kviečiami įvairių politinių pažiūrų žmonės, tačiau norintys kalbėti viena tema – angliavandenių skalūnų žvalgybos ir gavybos grėsmes.

Po valandos eisena patrauks Gedimino prospektu iki Seimo, sustodama netoli Aplinkos ministerijos.

httpv://youtu.be/esYbwMJMEtM

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė