Seime išbrauktas klausimas dėl A.Butkevičiaus planų siekiant prezidento posto (1)

A.Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

A.Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Šiandien, spalio 15 dieną, Seimo posėdyje valdančioji dauguma, socialdemokratų frakcijos siūlymu, išmetė iš Seimo posėdžio darbotvarkės premjero Algirdo Butkevičiaus atsakymus į Seimo nario Manto Adomėno klausimus dėl paviešintos slaptos socialdemokratų strategijos būsimuosiuose Prezidento rinkimuose.

Konservatoriai siekė viešo A. Butkevičiaus pasiaiškinimo, tačiau premjero partiečiai pasistengė šį klausimą išbraukti iš Seimo antradienio posėdžio darbotvarkės.

„Pasinaudodami turima dauguma, socialdemokratai leidžia sau ignoruoti Seimo statuto normas, pagal kurias atsakymas į raštu užduotus klausimus privalomas. Ko taip bijo socialdemokratai – bijo taip labai, kad nepaiso demokratinių opozicijos teisių, kurias garantuoja Lietuvos įstatymai ir Seimo statutas? Galima spėti, kad atidžiau pažvelgus į slaptąjį strategijos dokumentą, paaiškėtų suokalbis vykdyti nusikalstamą veiklą – piktnaudžiauti tarnybine padėtimi ir pažeisti rinkimų įstatymus“, – teigė Seimo narys M. Adomėnas.

Vyriausybės vadovas dėl portalo lrytas.lt paviešinto plano aiškintis turėjo vakarinio Seimo posėdžio pradžioje. Tačiau socialdemokratų frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė pasiūlė šį klausimą braukti iš darbotvarkės. Už tokį jos pasiūlymą balsavo 59 Seimo nariai, prieš – 31, susilaikė 5.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė