„Auksinę krivūlę“ aplinkosaugininkai skyrė Molėtų rajono savivaldybei (0)

 Aplinkos ministerijos nuotr.

Aplinkos ministerijos nuotr.

Aplinkos viceministras Linas Jonauskas per „Auksinės krivūlės“ apdovanojimų ceremoniją, kuri vyko praėjusio penktadienio vakarą Nacionaliniame operos ir baleto teatre, paskelbė Aplinkos ministerijos nominuotą laureatą – Molėtų rajono savivaldybę ir apdovanojimą įteikė šio rajono merui Stasiui Žviniui.

Kaip sakė viceministras, aplinkosaugininkai šią savivaldybę pasiūlė pagerbti už išskirtinį rūpestį rajono gamtinių vertybių apsauga, turizmo infrastruktūros plėtojimu ir tobulinimu, įkurtą unikalų, vienintelį Lietuvoje Žvejybos muziejų, atspindintį gamtos išteklių naudojimo istoriją.

Pernai Aplinkos ministerija „Auksinę krivūlę“ skyrė Ignalinos rajono savivaldybei už daugiau kaip penkiasdešimt sėkmingai įgyvendintų aplinkosaugos projektų. 2011 metais aplinkosaugininkų laurus pelnė Anykščių rajono savivaldybė už saugomų teritorijų tvarkymą, 2010 m. – Šiaulių miesto savivaldybė už sėkmingą vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo problemų sprendimą.

„Auksinės krivūlės“ apdovanojimais pagal susiklosčiusią tradiciją jau aštuntus metus šalies savivaldybės yra pagerbiamos už ryškiausias iniciatyvas ir darbus. Kiekviena ministerija apdovanojimą skiria pagal savo veiklos sritį labiausiai pasižymėjusiai savivaldybei. Renginį organizuoja Lietuvos savivaldybių asociacija.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė