Kaune pradės veikti nauji komedijos namai (0)

Spalio 16-ąją Kaune, „Pramogų oazėje“ pradės veikti nauji komedijos namai, su panašiais iki šiol buvusiais projektais, įgyvendintais visoje šalyje, turėsiantis tik vieną bendrą aspektą – juoką.

„Nieko nėra rimčiau už anekdotą. Juk kiekviename jų, net pačiame neįtikėčiausiame, yra bent 50 procentų tiesos ir ji, kokia bebūtų karti, išsakoma su šypsena!“, – patikino „Comedy Oazė“ įkūrėjas Artūras Orlauskas.

Anot jo, maždaug trijų valandų trukmės renginyje bus galima išvysti visus su humoru susijusius žanrus, tokius kaip parodija, humoreska, miniatiūros, komedija bei išgirsti šmaikščias dainas, pasakojimus, anekdotus, improvizacijas, šokius.

Šiuo metu jau numatyti keturi „Comedy Oazė“ renginiai – du šįmet ir dar du – kitų metų pradžioje. Visi jie bus filmuojami ir transliuojami per televiziją.

A.Orlausko teigimu, renginyje galės pasirodyti ir iš anksto užsiregistravę bei atrinkti anekdotus norintys pasakoti mėgėjai.

„Publiką pasieks tik kokybiškas humoras“, – patikino pašnekovas.

„Comedy Oazė“ dalyviai galės ir vedantiesiems atsiųsti ant lapelio užrašytą anekdotą, kurį šie perpasakos savitu stiliumi.

„Tie, kas supranta jumorą, gali kritiškai įvertinti ne tik aplinkinius, bet ir save“, – įsitikinęs A.Orlauskas.

Duris bent kartą per mėnesį „Pramogų oazėje“ komedijos namai atvers 18 valandą. Linksmybės, iš kurių gims televizijos laida, prasidės nuo 19 valandos.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė