Prasideda trečiasis „Mokslo sriubos“ sezonas! (video) (0)

„Mokslo sriuba“Spalio 12 dieną prasideda naujasis mokslo ir technologijų pažinimo sezonas. Pirmoji trečiojo sezono „Mokslo sriubos“ laida – jau šį šeštadienį ryte, spalio 12 dieną,

Kaip mes gyvename? Ar mes esame laimingi? Kuria kryptimi žingsniuoja mūsų civilizacija? Trumpėjant dienoms ir nuo medžių krentant lapams, jaunieji mokslo populiarintojai vėl džiaugsmingai kviečia ragauti „Mokslo sriubą“.

Mums atviri visi keliai ir mokslas ir technologijos suteikia vis daugiau būdų kažką padaryti. Trečiajame smalsių žmonių laidos „Mokslo sriuba“ sezone kūrėjai nagrinės visą gausybę įdomių ir aktualių temų. Didžiausia naujovė – sužinosime ką įdomaus ir naudingo kuria mūsų Lietuvos mokslininkai. Tą patį savanoriai žadėjo ir praėjusiais metais, tačiau pagaliau mintys ir idėjos įgavo formą.

„Tai jau antrieji Mokslo sriubos iniciatyvos metai. Kaip ir visais laikais, visuomenės švietimas yra didelis iššūkis! Kad galėtume augti, turime kuo labiau pažinti tikrovę. Kai žinome kaip viskas veikia, galime padaryti tai, kas anksčiau buvo neįmanoma. Galime įgyvendinti savo svajones, sukurti tokį pasaulį, kad nebūtų alkstančių ir kariaujančių, pažinti save“, – mąstė laidos vedėjas Ignas Kančys.

Jūsų dėmesiui, šviesus sezono anonsas iš rudenėjančios gatvės:

httpv://youtu.be/3JAE7cSDjMc

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Mokslo naujienos, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė