Kauno paveldosaugininkai kviečia į naują svetainę (0)

UntitledRugsėjo mėnesį pradėjo veikti Kultūros paveldo departamento (toliau – Departamento) Kauno teritorinio padalinio internetinis puslapis. Tikimasi, kad naujas, paprastas ir efektyvus Kauno apskričiai skirtas tinklalapis padės greičiau ir paprasčiau susisiekti su KPD Kauno teritoriniu padaliniu ir greitai gauti būtiną paslaugą.

„Noriu pasidžiaugti, kad šis internetinis puslapis mokesčių mokėtojams nekainavo nei cento, viskas padaryta vien tik iš mūsų entuziazmo bei užsispyrimo. Galbūt dėl to tik iš trečio karto pavyko sukurti tai, ko norėtume ne tiek mes patys, bet visų pirma asmenys, besinaudojantys mūsų darbu“ – naujajame tinklalapyje rašo Kauno teritorinio padalinio vedėjas Svaigedas Stoškus.

Šis tinklalapis yra orientuotas į Kauno apskrityje esančius kultūros paveldo objektus, todėl jais besirūpinantys ar besidomintys žmonės elektroninės valdžios pagalba čia galės paprasčiau ir greičiau užpildyti reikalingas prašymų formas, užduoti rūpimus klausimus ar pranešti apie paveldo žalojimo atvejus. Svetainėje taip pat lengvai prieinami patvirtinti specialieji planai ir atestuotų paveldo specialistų sąrašas, informacija apie Kaune veikiančios vertinimo tarybos veiklą, pavyzdžiais atsakoma į reklamos užsakovų ir rengėjų klausimus, o skiltyje „Gėdos lenta“ aktualinama neprižiūrimų kultūros paveldo objektų problema. Iškilus klausimams bus paprasčiau susisiekti su reikalingu specialistu, kadangi interneto puslapyje nurodytos ir kiekvieno jų aptarnaujamos teritorijos ir kuruojamos sritys.

„Kultūros paveldo išsaugojimą ateities kartoms gali užtikrinti tik skaidri, patirtimi ir teisės aktais grįsta paveldosauga, todėl tikimės, kad internetinė svetainė bus tvirtas žingsnis mūsų ir visų Kauno apskrities paveldo objektus mylinčius žmonių bendradarbiavimo šiuo tikslu linkme“ – kviečia S. Stoškus.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros paveldas, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė