Pirmą kartą Lietuvoje lankysis Princas Frederikas (1)

Princas Frederikas su žmona

Princas Frederikas su žmona

Spalio 8–10 dienomis Lietuvoje lankysis Danijos sosto įpėdinis Princas Frederikas.

Kartu su juo atvyksta Danijos aplinkos apsaugos, energetikos ir statybų ministras Martinas Lidegardas ir Danijos verslo delegacija.

Tai pirmoji oficiali Danijos sosto įpėdinio viešnagė Lietuvoje.

Susitikime su Prezidente Dalia Grybauskaite ketinama aptarti Lietuvos ir Danijos dvišalius santykius, Šiaurės ir Baltijos šalių regioninį bendradarbiavimą, bendrus interesus ES, NATO ir kitose tarptautinėse organizacijose. Vizito metu daugiausia dėmesio bus skiriama ekonominiam bendradarbiavimui ir verslo ryšių tarp abiejų valstybių stiprinimui.

Trečiadienį, spalio 9 d. 9 val., Lietuvos vadovė kartu su Danijos sosto įpėdiniu Nacionalinėje dailės galerijoje atidarys dvišalį verslo forumą, kuriame laukiama 230 dalyvių iš Lietuvos ir Danijos įmonių.

Vėliau Princas Vytauto Kasiulio muziejuje apžiūrės parodą „Šiuolaikiniai karališkieji rūmai“. Tos pačios dienos popietę Vilniaus rotušės aikštėje Princas ir ministras susitiks su sostinės meru Artūru Zuoku ir miesto dviračiais vyks apžiūrėti Vilniaus senamiesčio.

Spalio 10 d., ketvirtadienį, Princas lankysis prekybos centre, kur atidarys fotografijų parodą „Paminklas judėjimui – dviračių eismas Danijos sostinėje“, susitiks su vaikais iš įvairių Vilniaus mokyklų, apžiūrės vaikų piešinių parodą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė