Gedimino pr. 24-40 namo gyventojai lieka teisėtais vilniečiais (1)

Vilnius | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Vilnius | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Vilniečiai, deklaravę savo gyvenamąją vietą Gedimino pr. 24-40, ir toliau išlieka teisėtais vilniečiais, tai paaiškėjo po teismo sprendimo.

Iš viso šiuo adresu gyvenamąją vietą Vilniuje yra deklaravę 4499 žmonės ir jų gyvenamosios vietos deklaracija nebus panaikinta, tačiau, vykdant teismo sprendimą, nauji gyventojai bute nebegalės būti registruojami ateityje.

Vilniaus miesto savivaldybė tikisi, kad Vyriausybė ir Seimas priims svarbius Vilniui sprendimus, ir gyventojų bendruomenei nebereikės ateityje ginti Vilniaus, kad mokesčiai liktų vietoje.

Vilniaus miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl gyvenamosios vietos deklaravimo dėl galiojančių įstatymų netobulumo, kadangi dalis vilniečių mokamo GPM skiriama kitiems Lietuvos miestams, kuriuose jie yra deklaravę savo gyvenamąją vietą, nors faktiškai dirba ir gyvena Vilniuje.

Pagal Seimo priimtą biudžetą Vilniui iš vilniečių surinkto gyventojų pajamų mokesčio skiriama tik 42 proc. sumos, kai, pavyzdžiui, Kaune savivaldybei kauniečiai skiria 94 proc., o Klaipėdoje – 86 proc.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė