„Drąsos kelias“ remia referendumą dėl žemės nepardavimo užsieniečiams (12)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Partija „Drąsos kelias“ (DK)  išplatino atsiliepdama į spalio 3 d. grupė partijos „Drąsos kelias“ (DK) rinkimų į Seimą sąrašo narių viešą laišką, kuriame jie kreipėsi į partijos tarybą siūlydami trečdalį partijos lėšų, gautų iš biudžeto už sėkmingus Seimo rinkimų rezultatus, „investuoti“ į referendumo dėl žemės nepardavimo užsieniečiams parašų rinkimą.

Alkas.lt redakcijos gautame DK laiške rašoma:

„Mes, politinė partija „Drąsos kelias“, pritariame idėjai rinkti parašus dėl referendumo labai svarbiu žemės pardavimo užsieniečiams sustabdymo klausimu. Visomis galimybėmis stengsimės, kad būtų surinktas reikiamas parašų kiekis šiam referendumui inicijuoti. DK partijos rėmėjus bei rinkėjus kviečiame pasirašyti parašų rinkimo lapuose arba internetu, taip pat kviečiame prisidėti pinigine auka tuos, kurie gali tai padaryti.

Primename, kad įstatymai nenumato galimybės referendumo iniciatyvai remti priimti aukas iš juridinių asmenų. Biudžetinių lėšų skyrimą konkrečioms sritims reglamentuoja įstatymas, ir šio įstatymo pagrindu nėra galimybės skirti lėšų šiame labai svarbiam Lietuvai reikale“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

12 komentarų

 1. S:

  Labai gerai, bet reikia ne tik “remti” ar “investuoti” (juk neleis pagal įstatymą), o patiems rinkti tuos parašus…

 2. Mirštančiosios DK partijos lyderių eilė sąrašo narių laišku prašė investuoti į savarankišką politinę kampaniją už referendumo sėkmę…Bet ta veidmanių šutvė apsimeta nesupratusi ko grupė sąrašo narių jų prašė..Jie vėl rašo nesamones, nes nų buvo prašoma savarnkiškai investuoti, o ne aukoti organizatoriams…Didžiulė gėda DK partijos pseudo Tarybai už melą ir nenorą mokesčių mokėtojų lėšas investuoti į referendumo sėkmę….

 3. aciu DK:

  visi ,palaikantys Violetini judejima,junkites prie savanoriu kuo greiciau!laiko liko nedaug!

 4. Bičiulių ir giminaičių ratelis , kažkodėl besivadinantis DK politine taryba (bet neskelbiamos sudėties ir nežinia kada besirenkantis būrelis …), mulkina šį geranorišką portalą ir pasirašiusius laišką žmones iš DK rinkiminio sąrašo…:)
  Ar verta talpinti ir toliau eksponuoti tą jų melagingą atsaką portale alkas.lt. suprasite, jeidar kartą perskaitysite portale talpintą laišką DK aktyvui …Ten yra prašoma ,kad DK partijos lyderiai : InVESTUOTŲ Į SAVARANKIŠKĄ POLITINĘ KAMPANIJĄ REFERENDUMO SĖKMĖS LABUI. Tokie ir panašūs partijų sprendimai, kaip visuomenininkams paaiškino gerb. politikas N. Puteikis , nesikerta su jokiu partijos pinigų panaudojimo įstatymu..
  Nežinau iš ko DK šulai mokėsi tokias miglas ir panašius niekus rašyti portalui . Laiško autoriai rašo apie batus , jie apie ratus..DK taryba- lyg šuo ant šieno: gali panaudoti mokesčių mokėtojų pinigus ir užtikrinti referendumo parašų rinkimo sėkmę, bet to nedaro ir dar begėdiškai mausto visus…
  Pirmą iniciatyvios grupės laišką dėl paramos referendumui DK taryba atmete tuo dabar portalui paminėtu argumentu – atseit pažeisime įstatymą…:) Todėl buvo sukurtas sukurtas pastarasis- antras variantas, į kurį jie atsakė portalui melagingai… Nes antrame laiške paraidžiui buvo tarybos prašoma pravesti savArankišką POLITINĘ KAMPANIJĄ UŽ REFERENDUMĄ, O NE AUKOTI ORGANIZATORIAMS TĄ SUMĄ…
  TAD, stebėkite ,kaip tas anoniminis būrelis mulkina buvusius bendražygius ir portalą ir renkasi ,,užkeiktųjų vienuolių” kelią…
  Pastarajį DK sąrašininkų laišką, kurį portalas neseniai geranoriškai patalpino pas save,siunčiant oficialiai DK lyderiams jų buvo prašoma , kad svarstant jie pakviestų tų signatarų atstovą ir paneštų apie investicijos į referendumą persvarstymą ir jo rezultatus praneštų… Jie, aišku , vėl nepakvietė ir net neatsakė- buvo gėda meluoti į akis laiško signatarams , tad pamelavo portalui…Sąrašo nariai prašė vieno, o DK šulai portalui parašė niekus: tai ko, laiško autoriai žinodami įstatymo raidę net neprašė…
  Jei ne alko portalas, nebūtume net sužinoję,kad DK aktyvistai (taryba?) jau sukūrė tą melagingą ,,atsakymą” laiško tema vėl nežinia kada ir nežinia kokios sudėties ,,taryboje”…
  Tad , DK šulai jau galutinai pasirinko veidmainystės ir žmonių mulkinimo kelią ir realiai ( lėšomis) neprisidės ,kad referendumas įvyktų……

  • Nepolitikas:

   „Sąrašiniai“, pagaliau suprato. Anksčiau reikėjo galvoti, jog aš Jums rašiau, kad tai yra „referendumo“ apgaulė. Bet jums dzin-dzin,… jus irgi melagiai, jog kitiems nepasirašote(peticijų) tik savo. Nors gyvename Lietuvoje. …Referendumą reikia daryti ir organizuoti, kaip bolševikai Rusijoje darė revoliuciją. Iš „liaudies“, o Jūs su savo „Vadų“ iš viršaus, kaip ES savo direktyvas „nuleidžią“. Sugalvojat būti „ponais“, o „vergai“ prisijungs?… Pasirodo, kad ne. Jūs „išprievartavo“ du kart. Pirma, kada norėjote „už dyką“ pakliūti į Seimą(nieko nesuprasdami). DK vadovybė priėmė visus nemąstančius į „sąrašinius“, atspausdina jums reklamą(net jūsų nuotraukos su „vadais“ ir t.t.) ir jūs paleido į gatvės…Ir nevienas net nepagalvojo, kad per susitikimus su gyventojais, per „laikraščių dalinimą“ gatvėse, šaukdami „balsuokit už manę, mano Nr. …“, jus(išleisdami savo pinigus) agitavote faktiškai už DK Vadovybę. O antra karta – tai šis P.Šliužaus „referendumas“ . Bet vis tiek linkiu Jums sėkmės darant reklamą organizatoriams.

 5. Gal “Drąsos Keliui” reikėtų pakeisti savo pavadinimą į “Melo kelią”? Tai labiau atitiktų jų realias veikas ir neveikimą kai reikia neatidėliotinai veikti. Jau ne kartą aiškinau, kad aptariamame referendume kalbama apie draudimą žemę parduoti užsieniečiams – tačiau piktybiškai nutylima tai, kad siekiama parduoti žemė naudojant apgaulę ir prievartą yra neteisėtai atimta iš teisėtų tos žemės paveldėtojų. Minėta žemė iš teisėtų savininkų (paveldėtojų) yra atimta ne sovietmečiu, bet dabar, posovietiniame laikotarpyje. Siekiant išgrobstyti teisėtų žemės savininkų šeimų prasimaitinimui būtiną jų paveldimos žemės minimumą – posovietinės LR valdžia sąmoningai suklastojo sovietinių – piliečių nuosavybės teises reglamentavusiu – teisės aktų teisinį aiškinimą. Posovietinės LR valdžios pareigūnai į oficialius dokumentus įrašė ir savo parašais (ar balsavimu Seime) patvirtino žinomai neteisingus duomenis apie 1940 tariamai buvusią visuotinę ir vienalaikę žemės nacionalizaciją. Tai yra akiplėšiškas melas. Už tokias veikas pagal tų veikų metu galiojusį Baudžiamąjį kodeksą buvo baudžiamą laisvės atėmimu iki 5 metų. Nuo 1996 metų šios neteisėtos veikos yra atskleistos ir paviešintos – tačiau politikai bei valdininkai tyčia jas tęsia. Išsami informacija apie tai yra paviešinta mano asmeninėje internetinėje svetainėje: “Žmogaus teisės posovietinėje Lietuvoje”.
  DK frakcijos LR Seime narius, ponus: J. Varkalą, A. V. Patacką ir ponią N. Venckienę aš dar iki jiems patenkant į dabartinį Seimą esu informavęs apie šiame komentare įvardintą neteisėtą piliečių žemės valdų išgrobstymą. Ponui V. Vasiliauskui būnant žurnalo “Veidas” redaktoriumi šis žurnalas 4 numeriuose (po 2 puslapius) spausdino informacija apie mano įdirbį ginant teisėtų žemės savininkų nuosavybės teises, o ponas V. A. Matulevičius dirbdamas televizijoje vienoje iš “Kranto” laidų paviešino mano surinktą informaciją apie neteisėtą piliečių žemės valdų išgrobstymą. Todėl man nesuprantama – kodėl dabar šie ponai (ir ponia) nutyli čia paminėtas neteisėtas posovietinės LR valdžios veikas? Juk akivaizdu, kad aptariamas referendumas turi kitą nei deklaruojama tikrąją paskirtį. Jam neįvykus valdžią turintieji teigs, kad: tauta turėjo galimybę – tačiau nepasipriešino žemės pardavimui užsieniečiams – t.y., leido tą žemę parduoti.

  • Nepolitikas:

   Tamsta mėgsti humorą? – „Gal “Drąsos Keliui” reikėtų pakeisti savo pavadinimą į “Melo kelią”?“ O kaip su kitais bus? Jog melas yra visur. Iki Seimo būna: Tvarka ir Teisingumas, tai dabar reikia keisti pavadinimą į „Melo tvarka ir Melo teisingumas“ ir t.t. Ne, tegul būna kaip yra. O jeigu Tamstai taip : 5 jaunos „padėjėjos“(už dyką), auto, „butą“, laisvą darbą(kai nori tai skaitai laikraščius, internetą ir t.t.) ir 7 000 Lt. atlyginimo iš dangaus. Ar norėtumėt tos vargšuos tiesos? Abejoju….čia ir Dievą galima pamiršti..

 6. Mokslininkas:

  Tik nepainiokite atvejo, kai žemę parduoda valstybė kitai valstybei su atveju, kai žemės sklypą valstybės viduje privatus asmuo parduoda kitam privačiam asmeniui, nebūtinai Lietuvos piliečiui. Pas mus antras atvejis, Lietuvos niekas niekam neparduoda, įstatymai visur Lietuvos valstybės, o tas užsienio pilietis nusipirkęs sklypą, ar jo vaikai greit taps Lietuvos piliečiu ir kur kas geresniu Lietuvos patriotu, negu dauguma lietuvių. Todėl jokios problemos žemės pardavime nėra, problema yra užsieniečių naturalizacijos klausime, t.y. tai integracijos į mūsų kulturą klausimas, o visai ne žemės nuosavybės klausimas. Spekuliantai Seime painioja jus dėl savanaudiškų paskatų.

  • tik Llietuvis, išaugęs iš lietuviškų šaknų gali pastovėti už Lietuvą ir tai ne kiekvienas.Teisingai,patriotiškai išugdytas gali.Kai imami interviu iš pasaulio vaikų, gyvenančių Lietuvoje, šou biznyje besimakaluojančių,ar kitų,kiek to “patriotizmo” išsakoma,griaudu klausyti.Ir ta Lietuva,kol patogi jiems,gal čia lengviau tapti”žinomais”tol gera,ir tai ne kart apspjaudyta,bet jos ginti ar pasirūpinti kitaip ja nesiruošiama???.Tai globalaus pasaulio vaikai.O Lietuva nuoširdžiai rūpi lietuviškose tradicijose ir lietuviškoje kultūroje išaugintiems Lietuvos sūnums ir dukroms,kurie ją savo mylima Tėvyne vadina iš širdies..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė