„Drąsos kelias“ remia referendumą dėl žemės nepardavimo užsieniečiams (12)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Partija „Drąsos kelias“ (DK)  išplatino atsiliepdama į spalio 3 d. grupė partijos „Drąsos kelias“ (DK) rinkimų į Seimą sąrašo narių viešą laišką, kuriame jie kreipėsi į partijos tarybą siūlydami trečdalį partijos lėšų, gautų iš biudžeto už sėkmingus Seimo rinkimų rezultatus, „investuoti“ į referendumo dėl žemės nepardavimo užsieniečiams parašų rinkimą.

Alkas.lt redakcijos gautame DK laiške rašoma:

„Mes, politinė partija „Drąsos kelias“, pritariame idėjai rinkti parašus dėl referendumo labai svarbiu žemės pardavimo užsieniečiams sustabdymo klausimu. Visomis galimybėmis stengsimės, kad būtų surinktas reikiamas parašų kiekis šiam referendumui inicijuoti. DK partijos rėmėjus bei rinkėjus kviečiame pasirašyti parašų rinkimo lapuose arba internetu, taip pat kviečiame prisidėti pinigine auka tuos, kurie gali tai padaryti.

Primename, kad įstatymai nenumato galimybės referendumo iniciatyvai remti priimti aukas iš juridinių asmenų. Biudžetinių lėšų skyrimą konkrečioms sritims reglamentuoja įstatymas, ir šio įstatymo pagrindu nėra galimybės skirti lėšų šiame labai svarbiam Lietuvai reikale“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė