V.Gapšys atleistas iš Seimo Pirmininko pirmojo pavaduotojo pareigų (0)

Vytautas Gapšys | Alkas.lt nuotr.

Vytautas Gapšys | Alkas.lt nuotr.

Spalio 3 d. Seimas priėmė nutarimą atleisti Darbo partijos frakcijos narį Vytautą Gapšį iš Seimo Pirmininko pirmojo pavaduotojo pareigų.

„Mes beveik vienus metus su Vytautu kartu dirbom, jis buvo mano pirmasis pavaduotojas, dirbom pakankamai gražiai, darniai, jokių prikaištų aš jam neturiu. Jis puikiai atliko savo pareigas, yra puikus parlamento narys. Jeigu žmogus šiandien turi tokį norą ir yra tam tikros aplinkybės, jis tą nori šiandien įgyvendinti,“ – atsakydamas į Seimo narių klausimus sakė projektą pristatęs Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas.

V.Gapšys iš Seimo tribūnos dėkojo V.Gedvilui už suteiktą pasitikėjimą, Seimo valdybai ir visam Seimui už bendrą darbą: „Pristatinėdavau darbotvarkes ir mes, manau, konstruktyviai tai įgyvendindavome, priimdavom jas, padiskutuodavom ir judėdavom Seimo klausimais. Seimo darbas buvo stabilus, už tai jums visiems dėkoju“.

Už nutarimą „Dėl V.Gapšio atleidimo iš Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pirmojo pavaduotojo pareigų“ balsavo 113, nei vieno nebuvo buvo prieš, susilaikė 7 Seimo nariai.

Pagal Seimo Statuto 218 straipsnį Sprendimas dėl Seimo pareigūnų ar valstybės institucijų vadovų atleidimo dėl nepasitikėjimo priimamas slaptu balsavimu daugiau kaip pusės visų Seimo narių balsų dauguma, sprendimas dėl Seimo pareigūnų ar valstybės institucijų vadovų atleidimo kitais pagrindais – atviru balsavimu Seimo posėdyje dalyvaujančių Seimo narių balsų dauguma.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė