„Drąsos kelio“ šalininkai ragina partiją skirti lėšų referendumo dėl žemės organizavimui (17)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Spalio 3 d. grupė partijos „Drąsos kelias“ (DK) rinkimų į Seimą sąrašo narių viešu laišku kreipėsi į partijos tarybą, ragindami partiją savarankiškai rengti politinę  kampaniją už „Žemės“ referendumo sėkmę. Jie paragino partijos tarybą investuoti trečdalį partijos lėšų, gautų iš biudžeto už sėkmingus Seimo rinkimų rezultatus, palaikant  P.Šliužo ir kitų visuomenininkų  vykdomą  sunkią 300 000 parašų rinkimo akciją už pilietinio  referendumo organizavimą.

Sąrašo nariai mano, kad tokiu kilnumu partija parodytų pavyzdį kitoms į Seimą patekusioms šalies partijoms, jų teigimu, eikvojančioms išmokas iš biudžeto išimtinai savo grupinių interesų labui. Pasirašiusieji kreipimąsi taip pat išreiškė viltį, jog ši solidi investicija, anot jų, gali įeiti į politinę ir pilietinę Lietuvos istoriją, nes būtent ji ir gali nulemti šio referendumo organizavimo sėkmę. Tuo pačiu laiško signatarai mano, kad ši politinė kampanija padėtų pačiai DK partijai atgauti rinkėjų dėmesį ir pasitikėjimą.

„Sąrašo nariai Seimo rinkimuose prisidėjo prie DK sėkmės, todėl jaučiasi esą atsakingi ir už tai, ar prasmingai naudojamos bendromis pastangomis už rinkėjų pasitikėjimą partijai atitekusios mokesčių mokėtojų lėšos. Sąrašo žmonėms malonu, kad šį strateginiį laišką savo parašais palaikė ir eilė piliečių, pritariančių „Drąsos kelio“ teisingumo siekiams. Tokių parašų galėjo būti žymiai daugiau, jei laiško akcijos organizatoriai būtų turėję platesnį išėjimą į viešąja žiniasklaidos erdvę“, – teigė vienas iš šio kreipimosi signatarų, buvęs DK rinkimų į Seimą sąrašo narys Algirdas Karčiauskas.

Kripimąsi į DK Tarybą pasirašė DK rinkimų sąrašo nariai: Egidijus Baltušis, Jonas Dapšauskas, Algirdas Jankauskas, Algirdas Karčiauskas,  Žilvinas Macijauskas, Sigitas Martinavičius,  Justė Milušauskienė, Stasė Sudintienė (DK koordinacinės tarybos narė, Klaipėda), Linas Šalna, Juozas Valiušaitis, Vygintas Vilutis, Jonas Zajančkauskas, bei DK rėmėjai: Aldona Kriaučiūnaitė (Kaunas), Audronė Katinienė (Vilnius), Marija Koniaškinienė (Kėdainių raj.), Rimantas Liakas (Vilnius), Almantas Geležius (Alytus), Danguolė Kerulienė (Vilnius), Viačeslav Liminovič ( Vilnius), Genutė Melianienė, Rimantas Velička (Panevėžio raj.)

Partijos „Drąsos kelias” dalies rinkimų sąrašo narių laiškas DK tarybai

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė