Kaune paaiškės Lietuvos anekdotų „Grandų grandas“ (2)

Humoristai. ArtūrasOrlauskas ir Gintautas Kirkila-Klarkas

Humoristai. ArtūrasOrlauskas ir Gintautas Kirkila-Klarkas

Lietuvos anekdotų meistrai spalio 3 – osios vakare Kauno kultūros centre „Girstutis“ aiškinsis, kuris iš jų vertas „Grandų grando“ vardo. Į titulą, kurio nugalėtojas renkamas daugiau nei metus laiko, pretenduoja Raimondas Šilanskas, Artūras Orlauskas, Raimundas Bingelis, Aleksandras Karpavičius, Juozas Zavaliauskas.

Į turą, humoro mėgėjus į įvairiose šalies vietovėse esančias sales sukvietusį jau 40 kartų, anekdotų pasakotojai leidosi 2012 – ųjų rugsėjo mėnesį. Kiekvieno išėjimo į sceną metu humoristai turi įveikti po tris turus – du iš jų trunka po penkiolika minučių, o trečiajame papasakojami tik du anekdotai. Žiūrovai vakaro nugalėtoją išrenka šūksniais bei plojimais. Bene daugiausiai taškų yra surinkę R. Šilanskas ir A. Orlauskas. Kuris iš jų taps anekdotų „Grandų grandu“ paaiškės būtent vieno paskutiniųjų turo pasirodymų, įvyksiančių Kaune, metu.

„Laikinojoje sostinėje įvyks lemiama kova, nes mūsų su Raimondu surinktų simpatijų kiekis – vienodas“, – tvirtino A. Orlauskas.

Anot jo, savo gerbėjus turi ir kiti humoristai, kai kuriose Lietuvos vietovėse sulaukę tiek palaikymo, jog jų pergale neabejojo niekas.

Humoristas. Raimondas Šilanskas

Humoristas. Raimondas Šilanskas

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė