Socialiniais tinklais pasklis žinia apie nepakartojamą Lietuvą (0)

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Šiandien minima Tarptautinė turizmo diena. Tarptautinė turizmo organizacija paskelbė rugsėjo 27 dieną Pasauline turizmo diena 1979 m. Generalinės asamblėjos III-ojoje sesijoje.

Ši diena švenčiama siekiant visame pasaulyje paskatinti turizmą, užmegzti kultūrinius ryšius. Įvairiose šalyse šią dieną rengiami festivaliai, organizuojami turistiniai maršrutai. Turizmas – tai prasmingas ir sveikas laisvalaikio leidimo būdas.

Minint pasaulinę turizmo dieną Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos pristatė Lietuvos garsinimo socialiniuose tinkluose priemonę „Like‘able Lithuania“. Nematytas projektas, apjungiantis penkis socialinius tinklus, truks visus metus, o jo pabaigoje, kitų metų vasarą, Lietuvoje bus pastatyta didžiausia pasaulyje „like“ (liet.–patinka) skulptūra.

„Įgyvendindami šią kampaniją mes žengiame spartų žingsnį į priekį ir su tikslinėmis auditorijomis kalbame jiems priimtinu keliu – per socialinius tinklus. Kviesdami žmones įsitraukti į kampaniją ir kurti turinį apie Lietuvą bei dalintis šiuo turiniu su draugais, mes siekiame surinkti milijoną įsitraukusių vartotojų socialiniuose tinkluose, o kampanijos pabaigoje pastatyti naują turistų traukos objektą Lietuvoje – didžiausią pasaulyje „like“ skulptūrą. Tikimės, kad „Like‘able Lithuania“ idėja leis parodyti Lietuvą nauju dar viešoje erdvėje nenaudotu rakursu“, – teigia Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos vadovė dr. Raimonda Balnienė.

„Like‘able Lithuania“ – tai platforma, skirta pristatyti unikalias galimybes Lietuvoje atrasti mėgstamus dalykus ir apjungianti bendravimą penkliuose socialiniuose tinkluose – „Facebook“, „Google+“, „Vkontakte“, „Twitter“ ir „Youtube“. ,

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Kasdieną čia bus galima susipažinti su įdomiomis vietomis, faktais, anonsais, netikėtais atradimais – tuo, ką gali mėgti Lietuvoje. Be to, kiekvienas, prisijungęs prie kampanijos, taps didžiausios pasaulyje skulptūros „like“, iškilsiančios viename iš Lietuvos miestų, dalininku.

Specialioje aplikacijoje „Miestų varžytuvės“ kiekvienas gali palaikyti savo miestą – kelti nuotraukas ir jomis dalintis, palikti atsiliepimą apie miestą, kviesti draugus taip pat balsuoti už vieną iš miestų. Kiekvienas vartotojo atliktas veiksmas (nuotraukos įkėlimas, atsiliepimas ar kt.) skirs miestui vieną tašką, o gruodžio viduryje, pasibaigus varžytuvėms, daugiausia taškų surinkęs miestas bus paskelbtas „Miesto varžytuvių“ nugalėtoju ir labiausiu Lietuvos miestu, kuriame 2014 m. vasarą iškils didžiausia „like“ skulptūra.

Daugiau informacijos:

„Facebook“ (lietuvių kalba) https://www.facebook.com/LikeLithuaniaLT

„Facebook“ (anglų kalba) https://www.facebook.com/LikeLithuaniaEN

„Twitter“ (anglų kalba) https://twitter.com/LikeableLT

„Google+“ (anglų kalba) https://plus.google.com/u/0/112311739662698859701/posts

„Vkontakte“ (rusų kalba) http://vk.com/likeablelithuania

„Youtube“ http://www.youtube.com/channel/UCecqypMCV0mchqAZhH2fNFg

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė