Druskininkų „Girios aide“ apdovanoti miškininkų kūrybos konkurso „Miškininkas“ nugalėtojai (0)

Musgaudys | konkursinė nuotr. , valstybiniaimiskai.lt

Musgaudys | konkursinė nuotr. , valstybiniaimiskai.lt

Šių metų liepos–rugsėjo mėnesiais Generalinė miškų urėdija kartu su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija organizavo šalies miškų urėdijų darbuotojų kūrybos darbų konkursą tema „Miškininkas“, kurio metu fotografuojantys, rašantys, tapantys ir medžio drožyba užsiimantys miškų puoselėtojai buvo pakviesti talpinti savo darbus (ar jų nuotraukas) tinklapyje. Miškininkai entuziastingai atsiliepė į šią iniciatyvą. Iš viso konkurse sudalyvavo daugiau nei 90  šalies urėdijų darbuotojų, kurie pateikė daugiau nei 300 kūrybos darbų:  225 fotografijos, 21 tapybos, 38 medžio drožybos ir 20 rašto darbų, iš kurių buvo renkama 30 geriausių fotografijų, 5 drožybos, 5 tapybos ir 5 tekstinės kūrybos darbai. Geriausius darbus išrinkti patikėta interneto lankytojams, kurie apsilankę šiame tinklapyje galėjo balsuoti už jiems patikusius darbus. Savo balsus atidavė daugiau nei 2 tūkst. portalo lankytojų.

Rugsėjo 27 d. Druskininkų miškų urėdijos Miško muziejuje „Girios aidas“ įvyko konkurso nugalėtojų apdovanojimų ceremonija, į kurią susirinko konkurso dalyviai ir svečiai iš įvairių šalies urėdijų. Šventės dalyvius pasveikino Druskininkų miškų urėdijos miškų urėdas Zenonas Naujokas bei Generalinio miškų urėdo pavaduotojas Petras Kanapienis, perdavęs nugalėtojams Generalinio miškų urėdo Benjamino Sakalausko sveikinimą, kuriame džiaugiamasi tuo, kad Lietuvos urėdijų darbuotojai entuziastingai atsiliepė į kvietimą dalyvauti konkurse, o portalo lankytojai aktyviai dalyvavo geriausių darbų rinkimuose. Generalinio miškų urėdo vardu p. Kanapienis kūrinių autoriams palinkėjo, kad neblėstanti meile savo profesijai ir gamtai įkvėptų naujiems darbams.

Tuo tarpu Lietuvos miškininkai džiaugėsi, kad šiemet konkurse galėjo dalyvauti ir savo kūrinius visuomenei pristatyti visi be išimties Lietuvos urėdijų darbuotojai. Taip buvo suteikta galimybė atsiskleisti iki šiol neatrastiems talentams.

Iš viso padėkos raštais ir prizais arba padėkos raštais apdovanoti 45 konkurso dalyviai.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė