Atvirų durų dienos Vilniaus universitete: pažintis su studijomis, mokslu ir kultūra (0)

Vilniaus Universitetas | lt.wikipedija.org nuotr.

Vilniaus Universitetas | lt.wikipedija.org nuotr.

Spalio 1-3 dienomis Vilniaus universitetas kvies pasinerti į gyvą mokslo ir kultūros pasaulį, pasiūlysiantis įdomių ir įtraukiančių renginių kiekvieno skoniui: susipažinti su studijomis kvies „Studijų alėja“, susiburti universiteto erdvėse – kinas, paskaitos, parodos, susitikimai. Visą savaitę visuomenei bus atviri 27 Lietuvos muziejai, besisiejantys su universiteto istorija ar asmenybėmis.

„Vilniaus universitetas gyvas visus metus, bet paprastai čia karaliauja tūkstančiai studentų, taip pat apsilanko studijomis besidomintys moksleiviai, kiti svečiai. Tačiau spalio pradžioje norime priminti, kad universitete sau įdomių ir naudingų veiklų gali rasti kiekvienas“, – teigia Vilniaus universiteto Studijų direkcijos vadovė Jekaterina Bortkevič.

Anot jos, šių metų atvirų durų dienos moksleivius kvies prisijungti ir dalyvauti universitete vykstančiose paskaitose, jau baigę aukštąsias mokyklas – galės semtis žinių atviruose užsiėmimuose, o atvykę su šeimomis – domėtis Lietuvos ir universiteto istorija, dalyvauti išskirtiniuose kino seansuose.

Spalio 1-3 d. moksleiviai bus kviečiami tapti studentais. Jie galės klausyti universiteto dėstytojų paskaitų. Spalio 4 dieną, penktadienį, studentų miestelyje Saulėtekyje įsikurs „Studijų alėja“, kurioje moksleiviai ras atsakymus į visus su studijomis ir mokslu susijusius klausimus, galės apsilankyti fakultetuose ir pasidomėti, kuo naudingos ir išskirtinės studijos Vilniaus universitete. „Studentų alėjoje“ susiburs dėstytojai ir studentai, absolventai ar karjeros konsultantai, su kuriais galės bendrauti moksleiviai.

Beveik visą savaitę vilniečiai ir sostinės svečiai bus kviečiami apsilankyti atvirose ir aktualius klausimus gvildensiančiose paskaitose, kurias skaitys charizmatiški universiteto dėstytojai. Viešnagė Senamiestyje įsikūrusiuose Vilniaus universiteto rūmuose pradžiugins ir kino mėgėjus. Čia lauks kartu su kino teatru „Pasaka“ atrinktas filmų, pelniusių įvairių festivalių apdovanojimus, repertuaras.

Pirmosiomis spalio dienomis duris atvers ir 27 muziejai: 14 įdomiausių su mokslu susijusių muziejų visoje Lietuvoje bei 13 Vilniaus universiteto muziejų. Savo darbų ekspozicijas „Vero Café“ kavinėse bei kino teatre „Pasaka“ pristatys universiteto fotoklubas.

Į didžiąją dalį renginių reikalinga registracija. Visa informacija apie atvirų durų dienas skelbiama čia.

Kategorijos: Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė