A.Stancikienė. Kam tarnauja Aplinkos ministras? (21)

Aurelija Stancikienė | „Facebook“ nuotr.

Aurelija Stancikienė | „Facebook“ nuotr.

Šiuo metu Vyriausybė sprendžia ar paskelbti konkurso nugalėtoja „Chevron” išskaidytųjų angliavandenilių (skalūninių dujų ) paieškai ir gavybai. Tiek svarstant Žemės gelmių įstatymą, tiek skelbiant konkurso nugalėtoją, Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis viešai deklaravo norą kuo greičiau suteikti minėtai kompanijai galimybę pradėti išgauti skalūnines dujas.

Vyriausiosios rinkiminės komisijos pateiktoje ataskaitose nurodoma, kad nuo 2006 m. UAB „Minijos nafta“ direktorius Tomas Haseltonas (Thomas Miles Haselton) ir UAB „LL investicijos“ direktorė Natalija Haselton (Natalja Haselton) bei UAB „Minijos nafta“ rinkimuose partiją „Tvarka ir teisingumas“ parėmė iki 300 tūkst. litų. Aplinkos ministras, kaip teigiama VRK ataskaitoje, 2008 m rinkimuose UAB „Minijos nafta 10 tūkst. litų suma paremtas asmeniškai. Kadangi VRK neskelbia praėjusių rinkimų rėmėjų, minėtos sumos gali dar padidėti.

Aplinkos ministrui, kuriam turėtų itin rūpėti aplinkos apsauga, specialistai, mokslininkai ir suinteresuotos visuomeninės organizacijos pateikė daug informacijos apie viešai remiamo verslo planuojamos ūkinės veiklos pasekmes tiek žmonių sveikatai, tiek  geriamam vandeniui bei visai aplinkai. Tačiau ministras per šį laikotarpį neįsiklausė nei į vieną argumentą ir ėmėsi viešos agitacijos dėl konkurso nugalėtojo paskelbimo ir kuo greičiau pradėti skalūninių paiešką bei gavybą.

Natūraliai kyla klausimas ar gali Aplinkos ministras ignoruoti visuomenės, mokslininkų nuomonę ir atvirai palaikyti kompaniją, kuri artimai susijusi su įmonėmis UAB „LL investicijos“ ir UAB „Minijos nafta“, rinkimuose didelėmis sumomis rėmusiomis V.Mazuronį ir jo partiją. Norėdama išsiaiškinti ar Aplinkos ministras nesukėlė viešųjų ir privačių interesų konflikto, 2013 m. rugsėjo 18 d. kreipiausi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją ir į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją prašydama ištirti ir įvertinti pateiktą informaciją.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

21 komentaras

 1. kaunietis:

  Tarptautine mafija daro spaudima. O musiske valdziuke drebina kinkas. Štai ir viskas.

 2. lyvis:

  Įdomu kaip Chevron “kuri artimai susijusi su įmonėmis UAB „LL investicijos“ ir UAB „Minijos nafta“. Ponia Stancikienę prašom plačiau kaip susijusi. yvis

 3. Nepolitikas:

  Graži ir protinga tokia moterytė. Bravo. Manau kova su korupcija prasidėjo.

 4. pensininkas:

  Šiandiena per KK2 mačiau, kaip Mazuronis, Bradauskas ir Olekas (karo ministras?) darbo metu su Chebra pijuokavo karinėje bazėje prie Dembravos, kur buvo sudeginta moksleivė. Kas čia su mūsų valdžia pasidarė? Mes per daug nuolaidžiajam. A, ne?

 5. Rima:

  Aciu Stancikienei ir aplamai drasos partijos nariams, nuostabiai pagraibo korumpuotu tarpkojus…. Saunu, kad korumpuotiems nera ramybes nors is keliu seimunu, o tai visiskai per galvas lipa.

 6. Gal Mazuronis nėra lietuvis? Kodėl jam nerūpi Lietuvos ateitis? Kas jam svarbu: garbė ir pinigai?

 7. kaip kam tarnauja ?:

  zudiku mafijai.

 8. S:

  Alke čia jau seniai žinoma apie tuos tūkstančius. Gerai, kad kažkas ten viršuje pradėjo aiškintis apie tai. Pagarba..

 9. Mazuronis melagis:

  Valentinas Mzuronis yra melagis.
  Jis yra CHEVRON bezdžionė.

 10. pensininkas:

  Žiūriu rusų TV, o ten Kaliningrado srityje ir Baltarusijoje prie Lietuvos sienų vyksta didžiuliai kariniai manevrai su tankais ir kita puolamaja technika. Putinas ir Lukašenko vadovauja, su žiūronais juos rodo. Su tokia technika Lietuvos teritoriją per 2-3 val. užimtų. O tuo metu (gal šiek tiek anksčiau) Lietuvos karinėje bazėje Aplinkos ministerija (Mazuronis) su Karo ministerija (Olekas) puotauja. Šaukštai būtų po pietų, jokia NATO neišgelbėtų. Pasaulinio karo niekas dėl to nekeltų. Gal be reikalo panikuoju, bet karinė bazė juk ne baliavojimui skirta. Ir kur žiūri Vyriausiasis karyuomenės vadas JE prezidentė Dalia Grybauskaitė?

  • Nepolitikas:

   Ji žiūri į ES nurodymus(pvz. 1. Pakeisti 12 straipsnio 5 dalies 4 punktą ir jį išdėstyti taip:
   „4) vykdo reglamento (EB) Nr. 2006/2004 nuostatas, kiek tai susiję su šio Įstatymo 69 straipsnio reguliavimo dalyku.“
   2. Papildyti 12 straipsnio 5 dalį 5 punktu:
   „5) įgyvendina reglamentą (ES) Nr. 611/2013.“ Ir t.t.) O mergaičių ji aplamai nemyli(ar jau užmiršai?)… 🙂

 11. Tokiu:

  partiju aplamai turi nelikti Lietuvoje

 12. Tokiu:

  partiju aplamai neturi buti Lietuvoje, o veikejai deportuoti I salis kurioms atstovauja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė