Taurakiemio seniūnijoje atidaryta nauja erdvė bendruomenės renginiams (nuotraukos) (1)

Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Rugsėjo 14 d., šeštadienį Piliuonos gyvenvietėje (Taurakiemio seniūnija) buvo atidaryta lauko estrada. Nauja erdvė bendruomenės renginiams buvo sukurta daugiausia ES lėšomis.

Projektą bendruomenei ir seniūnijai padėjo įgyvendinti Kauno rajono vietos veiklos grupė ir Kauno rajono savivaldybė. Buvusioje laukymėje šalia seniūnijos atsirado moderni estrada su apšvietimu, mediniai suoleliai, sutvarkyta plinka, nutiesti takai. Ypač akį traukia kruopščiai puoselėjamas gėlynas.

Taurakiemio seniūnė Danutė Glinskienė pasakojo, kad lauko estradoje vyks bendruomenės šventės, kūrybos vakarai, amatų dienos, saviveiklos bei profesionalaus meno kolektyvų pasirodymai, susitikimai su menininkais, rašytojais.

Seniūnė dėkojo visiems, prisidėjusiems prie šio projekto, ypač kultūros centro direktorei Laimai Vyliaudienei, padėjusiai parengti reikalingus dokumentus.

Estrada kainavo maždaug 120 tūkst. litų, viso projekto vertė – daugiau kaip 400 tūkst. litų.

Darbai dar ne visiškai baigti. Artimiausiu metu bus įrengtos vaikų žaidimų aikštelės. Antrajame etape planuojama pastatyti lauko treniruoklius.

Šventės globėjas, Seimo narys Antanas Nesteckis pasidžiaugė, kad bendruomenėje yra daug pilietiškų žmonių, kurių dėka pavyksta nuveikti gražių darbų.

Jam antrino ir meras Valerijus Makūnas. „Taurakiemio kraštas gražus savo gamta, įdomus istorija, tačiau labiausiai jį garsina žmonės“, – kalbėjo meras.

Seniūnija turi du energingus klebonus Rimą Pilypaitį ir Virginijų Gražulevičių, kurie ne tik rūpinasi sielovada, bet ir aktyviai dalyvauja bendruomenės gyvenime. Čia gyvena ir dirba daugiau kaip 140 ūkininkų, tarp kurių bendruomeniškumu garsėja Audrius Banionis.

Daug gražių žodžių šventėje buvo pasakyta ir apie girininkus Saulių Bagadžiūną bei Bronislavą Grybę – tai žmonės, kurie ne tik myli gamtą, bet ir rodo pavyzdį jaunimui.

Nepaprastai aktyvios ir šio krašto moterys. Antai Piliuonos bendruomenės pirmininkė Erika Vasiliauskienė rūpinasi vaikų žaidimų aikštelėmis. Taurakiemio kultūros namų direktorės Laimos Vyliaudienės ir dailininkės Reginos Juodžbalienės įkurta liaudies dailės studija „Piliuona“ šiandien gerai žinoma visoje Lietuvoje.

Tautodailininkų, saviveiklininkų, prekybininkų netrūko ir estrados atidarymo šventėje. Linksmybių karuselę dar labiau įsuko pučiamųjų kvintetas, atlikėjas Vytautas Šiškauskas ir grupė „16Hz“.  Vaikai leido laiką jodinėdami ant žirgo ir ponio.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė