N.Puteikis. Ar V.Giržado grąžinimui į darbą prireiks antstolės Vaicekauskienės ir 240 policininkų? (10)

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis

Sprendžiant iš Vidaus reikalų ministerijos (VRM) ministro ir kitų pareigūnų reakcijos į teismo sprendimą dėl majoro Vytauto Giržado grąžinimo į Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovo pavaduotojo pareigas, juos ir kartu visą Lietuvą vis dar valdo saugumiečiai iš Valstybės saugumo departamento (VSD), kurie tai daro per tas pažymas ir davimą arba nedavimą teisės dirbti su slapta informacija, tokiu būdu realiai kontroliuodami bet kurį svarbesnį Lietuvos pareigūną. Tokią galimybę saugumiečiams užgrobti valstybę suteikė keli pastarieji Seimai, priimdami atitinkamus įstatymus. Kol Lietuvos Seimas nepajaus savigarbos, tol padėtis nepasikeis.

Kol kas esame vienintelė tokia iš Europos Sąjungos šalių, kurioje saugumiečiai daro ką tik nori, net bemaž kratas teismuose, kad tik tie nepriimtų nepalankių VSD intrigantams sprendimų.

Sprendžiant iš kai kurių pranešimų VRM ir FNTT karštligiškai ieško galimybių nevykdyti teismo sprendimo dėl V.Giržado grąžinimo į darbą. Štai šie internetinio dienraščio Alfa.lt paskelbti Vidaus reikalų ministro Dailio Alfonso Barakausko pasisakymai tai paliudija, cituoju:

„Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas antradienį teigė ketinąs konsultuosis su Valstybės saugumo departamentu (VSD) dėl leidimo V.Giržadui dirbti su slapta informacija. Ne teismas nusprendžia, ar turi teisę pareigūnas dirbti su slapta informacija. Šitą teisę ir patikrą atlieka VSD ir aš jau kartojau vieną kartą, kad vidaus reikalų ministras šiandien, ko gero už pusvalandžio, kreipsis į VSD, kad (jis) paaiškintų, ar turi galiojantį, ar reikia naujo leidimo V.Giržadui, – pažymėjo jis. D.A.Barakauskas pabrėžė, kad leidimų dirbti su slapta informacija išdavimas nėra jo funkcija: Ne Vidaus reikalų ministerija išduoda leidimą dirbti su slapta informacija, tai daro VSD. FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius BNS antradienį sakė, kad po teismo sprendimo į FNTT direktoriaus pavaduotojo pareigas grįžęs V.Giržadas kol kas nėra atgavęs leidimo dirbti su slapta informacija“.

Jei vis dėlto VSD ir toliau lieps Vidaus reikalų ministerijai nevykdyti teismo sprendimo, tai nieko tokio baisaus: pakviesime antstolę Vaicekauskienę su 240 policininkų ir smogikų – jie greitai moka įvykdyti teismo sprendimus:

1. Uždės 400 LT kasdieninę baudą VRM ir FNTT vadovams.
2. Atsives su savimi 240 ginkluotų policininkų, kurių dalis bus smogikai su kaukėmis ir pompiniais šautuvais, tie greitai išlauš FNTT duris.
3. FNTT vadovą parvers ant grindų aukštielninką ir dviem policininkams laikant jį už rankų, trečias su juoda kauke suduos du kartus su pompiniu šautuvu jam per lyties organus, kaip kad 1956 metais KGB darė su partizanų vadu Adolfu Ramanausku-Vanagu ir kaip kad padarė policijos generalinio komisaro ir generalinio prokuroro slepiamas smogikas su kauke per Garliavos šturmą neįgaliam Kęstučiui Dudėnui.

Tokiu būdu greitai įvykdysime teismo sprendimą ir grąžinsime majorą V.Giržadą į darbą, ar ne?

Dar įdomu, kokiomis proporcijomis atlygins valstybei patirtą žalą dėl neteisėto V.Giržado atleidimo tai inicijavę pareigūnai iš VSD, prezidentūros ir VRM – juk būtų negražu visą kompensaciją, kurią išmokės valstybė V.Giržadui, pakabinti ant tuometinio ministro Raimundo Palaičio, kuris, kaip žinome, apskritai yra „ne prie ko“.?

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė