Menininkai „Laisvu koncertu“ paminės Sąjūdžio 25-metį ir 1863-ųjų sukilimo 150-ąsias metines (0)

Domantas Razauskas | Feisbuko nuotr.

Domantas Razauskas | Feisbuko nuotr.

Rugsėjo 17 d. 18 val. Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje dainininkai savo iniciatyva surengs „Laisvą koncertą“, skirtą Sąjūdžio 25-mečiui ir 1863 m. sukilimo prieš Rusijos imperiją 150-osioms metinėms, Renginys nemokamas, o jo rengėjai ir atlikėjai prie jo prisidės be atlygio.

Šiame renginyje susitiks trys menininkų – bardų, muzikantų, poetų – kartos. Eiles skaitys aktorė Gražina Urbonaitė; dainos ir eilės su Andriumi Kaniava, Jurga Šeduikyte, Domantu Razausku, Petru Vyšniausku, Neda, Vidu Bareikiu, Ainiu ir Gediminu Storpirščiais, Andriumi Kulikausku, Dariumu Žvirbliu (ATIKA), Roku ir Aiste, Rimvydu Stankevičiumi, Vytautu V. Landsbergiu, Vytautu Stankumi ir daugybe kitų.

„Esame čia ir dabar, galime laisvai kurti, laisvai nesutikti, turėti pažiūras arba jų neturėti dėl to, kad buvo Sąjūdis. Galime būti cinikais, kritikais, politikais, bedarbiais dėl to, kad buvo Sąjūdis. Galime skaityti, ką norime, mokytis, kur norime, pasilikti arba išvažiuoti dėl to, kad buvo Sąjūdis. Šiemet Sąjūdžiui – 25. Be jokių politikų kalbų, dešinių ir kairių, be pamokslų ir verkšlenimo surengsime atvirą visiems „Laisvą koncertą“. Pabūsime laisvi, kartu su dabar kuriančiais menininkais. Tokie, kokie esame, tokie, kokie norime būt,“ – sakė vienas šio renginio sumanytojų Domantas Razauskas, ir pridūrė, – „Metas tautai nustoti verkšlenti ir imtis kurti Lietuvai, kai veikiame dirbame – viskas būna gerai, kai tik pradedame verkšlenti – kaip mat ir prarandame laisvę“.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė