Kultūros darbuotojai, netekę vilčių sulaukti didesnių atlyginimų, vykdo visuotinę akciją „Neužmirštuolės“ (3)

NeužmirštuolėNors visi šalies aukščiausi politikai ir valdžios atstovai tikina, kad kultūra yra prioritetinė šalies sritis, tačiau vis nesiryžta vykdyti savo įsipareigojimų ir pažadų bent iš dalies sutvarkyti kultūros darbuotojų atlyginimus, rašo Lietuvos kultūros centrų asociacijos vadovas Romas Matulis.

Šalies kultūros ir meno kūrėjai, iš kurių dauguma tegauna vos minimalų atlygį,  negaudami jokių konkrečių atsakymų iš politikų paskelbė visuotinę akciją  „Neužmirštuolės“, kurios metu visiems  atsakingiems už šią žeminančią situaciją teikiamas atvirukas su neužmirštuolių puokšte ir aukščiausių šalies vadovų išsakytomis mintimis.

Akcija tikimasi priminti jiems, kad atėjo laikas kai žodžiai negali skirtis nuo darbų.

Tai tik pirmieji žingsniai, kurių numatoma imtis norint atkreipti valdžios dėmesį į vieną skaudžiausių nūdienos problemų.

Lietuvos kultūros centrų asociacija įkurta 2003 m. Vilniuje. Atstovauja kultūros centrams ir rūmams, koordinuoja jų veiklą, rūpinasi jų integravimu į įvairius šalies ir tarptautinius projektus, teikia siūlymus ir projektus vyriausybei ir kitoms valdžios institucijoms dėl teisės aktų, susijusių su kultūros įstaigų veikla, teikia metodinę ir kitą informaciją nariams, palaiko ryšius su kitų šalių panašiomis organizacijomis ir kita.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė