Lietuvos ateičiai neabejingi žmonės rinksis į pilietinę akciją „Už švarią Lietuvą“ (video) (3)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Šių metų rugsėjo 15 dieną 15 val. Vilniaus Rotušės aikštėje įvyks pilietinė akcija „Už švarią Lietuvą“.

Renginio siekis – suvienyti visus Lietuvos žmones, sprendžiant vandenų, žemės ir tautos išlikimo klausimus. Ypač svarbus skalūninių dujų klausimas.

Dainas dainuos Vytautas V. Landsbergis, Gediminas Storpirštis, „Riedanti saulė“ ir kiti. Organizatoriai ir Alkas.lt kviečia atvykti, susiburti, pajusti ir atgaivinti Tautos vienybę.

Nepamirškite su savimi pasiimti asmens dokumento, nes bus renkami parašai dėl referendumo, kuriuo norima keisti Lietuvos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnius.
Siūloma įteisinti, jog referendumui paskelbti pakanka surinkti ne mažiau kaip 100 tūkstančių piliečių parašų. Taip pat siūloma konstituciškai įteisinti, kad žemė, vidaus vandenys, miškai, parkai nuosavybės teise gali priklausyti tiktai Lietuvos Respublikos piliečiams ir pačiai valstybei, o valstybinės ir bendruomeninės reikšmės gamtos išteklių išgavimo ir naudojimo klausimai būtų sprendžiami tik referendumu.

Primename, kad Premjeras A.Butkevičius šiandien, rugsėjo 12 dieną, sulaukė svečių iš skalūnines dujas ketinančios išgauti kompanijos „Chevron“, kurie nusiteikę veikti, jei bus pripažinti konkurso nugalėtojais, nors jie yra vieninteliai dalyviai.

Aplinkos ministerijos Angliavandenilių išteklių naudojimo konkurso komisija konkurso ieškoti skalūnų dujų laimėtoją ketina oficialiai paskelbti rugsėjo 16 d.

httpv://youtu.be/hFQclgTia1s

A. Mamontovas, G.Storpirštis, A.Žebrauskas ir kiti įžymūs Lietuvos Žmonės sako NE skalūnų pramonei Lietuvoje

1234660_506024689489904_1767360086_n

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė