Dešimtmetė pianistė iš Kretingos skina laurus (video) (0)

Asmeninio arch. nuotr.

Asmeninio arch. nuotr.

Praėjusią savaitę Kretingos meno mokyklos mokinė pianistė Vaiva Mitkutė dalyvavo Graikijos Santorini saloje vykusiame tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse „The Muse“, kuris buvo rengiamas jau aštuntąjį kartą. Jame dalyvavo 7–18 metų atlikėjai iš Graikijos, Vengrijos, Suomijos, Kinijos, Rumunijos, Kroatijos, Jungtinės karalystės, Rusijos, Baltarusijos, Turkijos, ir kitų šalių. 10-ties metų amžiaus atlikėja iš Lietuvos buvo pirmoji mūsų šalies atstovė šiame konkurse per visus 8 konkurso gyvavimo metus.

Vaiva atliko J.S.Bacho „Fantazija“ C-mol BVW 906, bei Balio Dvariono „Su rogutėm nuo kalniuko“. Komisijai paskelbus nugalėtojus, Vaiva buvo apdovanota antros vietos laureato diplomu ir sidabro medaliu. Be to, tai buvo aukščiausias B amžiaus grupėje pianistų pasiektas apdovanojimas, mat pirmosios 2 vietos atiteko fleitininkei iš Rusijos bei smuikininkui iš Rumunijos. Konkurso uždarymo bei apdovanojimų teikimo ceremonijos metu buvo surengtas laureatų koncertas, kuriame tarp kitų laimėtojų turėjo garbės dar kartą scenoje pasirodyti ir Vaiva.

Vaivos Mitkutės mokytoja Kilnutė Skripkauskienė džiaugiasi tokiu auklėtinės laimėjimu. Abi planuoja dalyvauti dar bent trijuose tarptautiniuose bei nacionaliniuose pianistų konkursuose.

httpv://youtu.be/3Tuv42R69do

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė