Sparnuotasias raketas gaminanti JAV bendrovė paragino pradėti karinę ataką prieš Siriją (8)

„Tomahawk“ | armedforces-int.com nuotr.

„Tomahawk“ | armedforces-int.com nuotr.

Ketvirtoji pagal dydį JAV ginklų korporacija „Raytheon“ gaminanti sparnuotasias raketas „Tomahawk“ paragino JAV prezidentą Baraką Obamą pradėti karines operacijas Sirijoje, o vėlavimą pradėti karines operacijas vadina „grėsme laisvei ir demokratijai“.

„Raytheon“ korporacijos vykdantysis direktorius Viljamas H. Svonsenas (William H. Swanson) pareiškė, kad JAV turi nedelsiant be jokios išimties pradėti karą prieš Siriją, kad padėtų Sirijoje kariaujantiems „sukilėliams“.

“Wall Street Journal” leidinyje Swansonas Sirijos prezidentą palygino Adolfu Hitleriu, todėl JAV privalo bombarduoti kiekvieną centimetrą Sirijoje, kol įsitikins, kad Sirijos prezidentas Assadas nebegyvas.

Swansonas atmetė, kad jo nuostata Sirijos atžvilgiu yra susijusi su galimomis JAV atakomis, kuriose būtų naudojamos Svonseno kompanijos sparnuotosios raketos „Tomahawk“.

“Taip, Raytheon turės didelio pelno, jei prezidentas (B.Obama) paklausys mano patarimo.   Tačiau, jei mes dabar nesiimsime jokių veiksmų, Asado galia tik didės ir laikui bėgant mes turėsime antrą Holokaustą… Tai yra pasirinkimas – raketų atakos arba Holokaustas. Aš renkauosi raketų atakas”, sakė sparnuotasias raketas „Tomahawk“ gaminančios korporacijos „Raytheon“ vadovas H.Svonsenas.

Praėjusia savaitę, kuomet buvo akivaizdu, kad JAV pradės oro antskrydžius prieš Sirijos karines pajėgas atsakant į tariamą Sirijos prezidento Bašaro al-Asado cheminio ginklo ataką prieš savo gyventojus, kompanijos „Raytheon“ akcijų kaina sumušė 52 savaičių rekordą. Tačiau po sekmadienio, kai Britanijos parlamentas atmetė ministro pirmininko planus dalyvauti karinėje intervencijoje prieš Siriją, „Raytheon“ kompanijos akcijų kaina ėmė kristi. Tuo tarpu daugelis Kongreso narių taip pat skeptiškai vertina JAV karinės intervencijos planus prieš Siriją.

H. Swansonas taip pat sakė, kad neseni apklausų rezultatai, kurie parodė, kad amerikiečiai nepritaria JAV karinei intervencijai į Siją be JAV Kongreso sutikimo yra “klaidingi”.

„Iš tikrųjų „Raytheon“ darbuotojų apklausa parodė, kad beveik 100 proc jų palaiko Amerikos karinius veiksmus prieš Siriją. Taip yra todėl, kad kompanija „Raytheon“ samdo tik laisvę mylinčius ir diktatorių nekenčiančius patriotus”, sakė sparnuotasias raketas gaminančios bendrovės „Raytheon“ vadovas V.H.Svonsenas.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė