Tautininkai reikalauja organizacijas propaguojančias homoseksualistų „šeimas“ pripažinti nusikalstamomis (18)

Gintaras Songaila | Alkas.lt nuotr.

Gintaras Songaila | Alkas.lt nuotr.

Rugsėjo 4 d. Seime įvyko Nepriklausomybės akto, Tautininkų sąjungos (TS) vicepirmininko signataro Kazimiero Uokos spaudos konferencija, kurios pagrindinė tema buvo susijusi su baudžiamosios bylos „už riaušių kurstymą“ 2010m. gėjų etinėse atnaujinimu K.Uokos atžvilgiu. Dar nepasibaigus spaudos konferencijai, K.Uoka išvyko į apklausą. Spaudos konferencijoje taip pat buvo komentuojamas Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus pareiškimas apie tai, kad reikia slopinti „nacionalistines partijas“.

Spaudos konferencijoje dalyvavęs Tautininkų sąjungos pirmininkas Gintaras Songaila paskelbė TS pareiškimą „Dėl Lietuvos Nepriklausomybės akto signataro K.Uokos persekiojimo ir dėl būtinybės vienytis prieš persekiotojų „europietiškumą“.

Pareiškime TS teigia, kad „teisėtvarkos tarnybos nesiliauja persekioti Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, Tautininkų Sąjungos vicepirmininko K.Uokos dėl jo protesto prieš sutrikusios lytinės orientacijos asmenų gyvenimo būdo propagavimo 2010 m. „Baltic Pride“ eitynėse Vilniuje“.  TS smerkia „neproporcingus Vilniaus policijos veiksmus prieš nepritariančius šiais metais vykusioms „gėjų eitynėms“ asmenis ir neadekvačias sankcijas nuogo pasturgalio demonstruotojui katalikų maldininkams Katedros aikštėje“. Taip pat apgailestaujama, dėl to, kad Lietuvos užsienio reikalų ministerija nesiėmė jokių veiksmų po užsienio valstybių ambasadorių dalyvavimo Vilniaus centre vykusioje politinėje akcijoje nukreiptoje, pasak pareiškėjų, prieš Lietuvos konstitucinę šeimos sampratą.

Pareiškime smerkiamas ir užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius už tai, kad viešai pasisakė užkirsiąs kelią tautinių politinių partijų dalyvavimui rinkimuose, esą dėl to, kad jos nepritaria tokiai Europos vienybei, kokią įsivaizduoja pats ministras.

Pabrėžę, kad toks kaip L.Linkevičiaus kai kurių Lietuvos ir užsienio diplomatų supratimas apie europietiškumą „kompromituoja pačią Europą bei Europos Sąjungos idėją, o antinacionalinė isterija bei agresyvus amoralumas tik pasitarnauja žalingiems geopolitiniams tikslams, nukreiptiems prieš Europos tautų ateitį“ tautininkai pareiškė, kad:

„ – Visi naujai kepami eurobiurokratai, kurie savinasi teisę atstovauti Europos idėją ir visas Europos tautų kultūras, o taip pat mėgina primesti savo sampratas apie moralę ir Europos tautų bei valstybių ateitį, turi būti nedelsiant nušalinti nuo pareigų.

– Atsakingiems Lietuvos policijos ir prokuratūros pareigūnams, toleravusiems viešą amoralų elgesį ir persekiojusiems už pilietinį protestą turi būti iškeltos drausminės bylos.

– Visos organizacijos, kurios skelbia tikslą įteisinti sutrikusios lytinės orientacijos asmenų vadinamąsias šeimas ir sulyginti jų teises su vyro ir moters santuoka, turi būti pripažintos nusikalstamomis, nes jos galiausiai veda prie įvaikinimo institucijos panaudojimo ir nepilnamečių žalojimo. Todėl jų veikla turi būti uždrausta ir Lietuvoje, ir visoje Europos Sąjungoje“.

Tautininkai šiuo pareiškimu taip pat kreipėsi į visas Lietuvos ir draugiškų šalių politines jėgas kviesdami vienytis prieš „Europos tautų kultūroms priešiškas, tautines valstybes naikinančias grupuotes, mėginančias įsigalėti Europos Sąjungos struktūrose ir paminti jos šalių narių konstitucines santvarkas“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė