Koalicija sutarė „Chevron“ paskelbti skalūnų dujų konkurso nugalėtoja (4)

Atsargiai - skalūnų dujos!Jungtinių Valstijų energetikos kompaniją „Chevron“ sutarta paskelbti skalūnų dujų paieškos konkurso nugalėtoja ir sprendimo nebederinti su prieštaraujančiomis bendruomenėmis. Tai antradienį, rugsėjo 3 dieną, po valdančiosios koalicijos, svarsčiusios, ar tęsti skalūnų dujų žvalgybos ir gavybos konkursą, posėdžio sakė Premjeras Algirdas Butkevičius.

„Dėl skalūnų nutarta, kad jau komisija artimiausiu metu pripažins nugalėtoją, ir kada bus pripažintas nugalėtojas, tai bus išduodama licencija ir per tam tikrą laikotarpį tos institucijos, kurios yra atsakingos už sutarties parengimą, turės parengti sutartį ir pateikti Vyriausybei“, – sakė Ministras Pirmininkas.

Premjeras pabrėžė, kad Politinėje taryboje jokių abejonių šiuo klausimu nebuvo. Antradienį buvo esą pasikeista informacija ir išsakyta, kad „Chevron“ taip pat pateikė papildomus raštus, tačiau nekalbama apie konkurso sąlygų pakeitimą. Artimiausiu metu, pasak A. Butkevičiaus, numatomas jo susitikimas su „Chevron“ atstovais.

Parengta pagal ELTA informaciją

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė