Hakeriai: Cheminio ginklo ataka netoli Damasko buvo JAV provokacinė operacija (38)

laiskai-hakeriuInternete pasirodė informacija, apie hakerių nutekintus JAV žvalgybos pulkininko elektroninius laiškus, esą, įrodančius, kad Pentagonas prisidėjo prie cheminių atakų Sirijoje.

Padėtis Sirijoje toliau išlieka pasaulio žiniasklaidos dėmesio centre. Vašingtonas reguliariai skelbia apie savo pasirengimą pulti Siriją. Oficiali puolimo versija – nubausti Bašarą Asadą ir Sirijos armiją už tariamai cheminio ginklo panaudojimą prieš Sirijos civilius.

Tuo tarpu žiniasklaidoje pasirodė nauji pranešimai apie galimą JAV žvalgybos dalyvavimą cheminėse atakose Sirijoje, netoli Damasko. Internetinis dienraštis tercerainformacion.es ir kai kurie kiti interneto tinklapiai paskelbė esą hakerių įsilaužusių į JAV žvalgybos susirašinėjimo duomenų bazę gautis JAV armijos pulkininko Entonio Makdonaldo (Anthony J.Macdonald) elektroninius laiškus (žr. ČIA, ČIA ir ČIA). Pulkininkas Entonis Makdonaldas yra JAV karinės žvalgybos štabo Operacijų ir Planavimo skyriaus vado pavaduotojas.

Nutekintuose elektroniniuose laiškuose kalbama apie cheminio ginklo atakas Sirijoje.
Elektroniniame laiške siųstame rugpjūčio 22 dieną Južin Fiost (Eugene Furst) sveikina pulkininką Makdonaldą su sėkmingai įvykdytą operaciją ir nurodo jam JAV dienraščio „Washington Post“ straipsnį, kuriame rašoma apie cheminio ginklo (rugpjūčio 21 dienos) ataką Sirijoje.

Iš skelbiamų pulkininko A.Makdonaldo ir jo žmonos susirašinėjimų galima suprasti, kad video vaizdas, kuriame nufilmuoti per cheminę ataką netoli Damasko žuvę vaikai buvo JAV žvalgybos darbas.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė