Aistė Smilgevičiūtė ir grupė SKYLĖ: dvi rudens lygiadienio šventės! (video) (3)

„SKYLĖ“

„SKYLĖ“

Pirmąkart Šv. Jurgio bažnyčioje Kaune 2013 m. rugsėjo 19 d. 19 val. ir tradiciškai Šv.Kotrynos bažnyčioje Vilniuje 2013 m. rugsėjo 20 d. 19 val. rudens lygiadienio proga vyks A.Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ koncertai.

Prieš penkerius metus pradėję tradiciją koncertais pažymėti laiką, kai dienos ir nakties svarstyklės išsilygina, Aistė Smilgevičiūtė ir grupė SKYLĖ ją tęsia. Ir ne tik tęsia, bet ir kviečia bendraminčius prisijungti prie šios gražios šventės ne tik Vilniuje, bet ir Kaune.

Rudens ir pavasario lygiadienių pažymėjimui skirti koncertai nuo kitų atlikėjos ir grupės pasirodymų skiriasi pakylėta, gražioje erdvėje sklandančia nuotaika, subtiliai atsiskleidžiančiu klausytojų pamėgtų dainų repertuaru. Vakarą spalvomis pripildo ir bendrą visumą kuria meniškas apšvietimas bei kokybiškas garsas. Kaskart pasitikdami lygiadienius, muzikantai klausytojams ruošia ir naujų kūrinių bei siekia kitaip paįvairinti programą – po Kotrynos skliautais pasitiktas jau ne vienas lygiadienis, o štai Kaune toks koncertas bus pirmą kartą. Grupė „Skylė“ kauniečius ir miesto svečius kviečia į Šv. Jurgio bažnyčią. Ši bažnyčia buvo viena iš pirmųjų pastatytų Kauno senamiestyje ir nors per karus ji labai nukentėjo, savitas jos stilius išliko iki šių dienų.

Visi lygiadienio koncertai yra ypatingi:  ir specialiai koncertui paruoštais naujais kūriniais, ir subtiliais grupės siurprizais, ir pakilia nuotaika, ir apšvietėjo Mariaus Selevičiaus neišsenkančios fantazijos vaisiais, ir tobulais Valdo Karpuškos garso sprendimais – visa apimanti muzikos šventė sugeba kaskart užburti ir nustebinti.

Rudens lygiadienio koncertuose – programa,  paįvairinta dainomis-istorijomis iš albumų „Sapnų trofėjai“, „Povandeninės kronikos“, „Babilonas“, „Lukiškių pieva“, roko operos „Jūratė ir Kastytis“. Atėjusieji išgirs dainų iš grupės projekto „Broliai“, skirto partizaniniam Lietuvos laisvės kovų judėjimui. Šiuo metu grupė ieško naujo kūrybinio impulso bei įkvepiančios temos, ir repetuoja visiškai naujas dainas. Koncertų metu po abiejų bažnyčių skliautais  klausytojams bus galimybė pirmiesiems keletą jų išgirsti. Pasitikime rudens lygiadienį kartu.

httpv://youtu.be/f8axDJBzYwI

Koncerto trukmė: 1 val. 40 min.

Atlikėjai:

Aistė Smilgevičiūtė –  vokalas
Rokas Radzevičius – akustinė gitara, vokalas
Mantvydas Kodis – akordeonas
Kęstutis Drazdauskas – fleita
Jonas Krivickas – elektrinė gitara
Gediminas Žilys – bosinė gitara, kanklės
Salvijus Žeimys – mušamieji

Koncerte dalyvaus styginių kvartetas ir vokalinė vyrų grupė
Garso režisierius – Valdas Karpuška
Šviesų dailininkas – Marius Selevičius

Koncertai vyks:
Šv.Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 39, Vilnius
Šv.Jurgio bažnyčia, Papilio g. 7, Kaunas

Kategorijos: Garsai, Kultūra, Menas, Vaizdai ir garsai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė