Lietuvos liaudies buities muziejus surengs žygį „Dviračiu aplink Lietuvą” (0)

„Dviračiu aplink Lietuvą”

„Dviračiu aplink Lietuvą”

Rugsėjo 7 d. Lietuvos liaudies buities muzijus surengs žygį „Dviračiu aplink Lietuvą”, skirtą kultūros veikėjo, žurnalisto, keliautojo Mato Šalčiaus 1911 m. atliktam žygiui aplink Lietuvą atminti. Dalyviai kviečiami plačiau susipažinti su Lietuvos etnografiniais regionais. Dviratininkai apvažiuos muziejuje esantį Aukštaitijos gatvinį rėžinį kaimą ir vienkiemį, suks į Dzūkijos bendrę ir aplankys sodybą, kurioje apsistodavo gamtininkas prof. Tadas Ivanauskas. Žygio dalyviai toliau aplankys rudens spalvose paskendusią Suvalkiją ir Plynių malūną. Aplankę Žemaitiją, dviratininkai kelionę baigs muziejaus miestelyje. Atgavę jėgas dviratininkai bus kviečiami varžytis smagiose rungtyse, o nugalėtojų laukia prizai.

Išankstinė dalyvių registracija vyks iki rugsėjo 7 d., 11 val., telefonu 8-609-97414. Dalyvio mokestis: 5 lt.  Registracija renginio dieną – rugsėjo 7 d. vyks nuo 11 iki 11.45 val. prie Lietuvos liaudies buities muziejaus ūkinių vartų.

Atvykstantiems nuo Rumšiškių viaduko (26 km nuo Kauno ir 81 km nuo Vilniaus) kelias į renginį bus nužymėtas rodyklėmis. Į renginį galima atvykti ir traukiniu su dviračiais, išlipant Pravieniškių stotelėje (4 km iki muziejaus).

Žygis prasidės rugsėjo 7 d. 12 val., prie Lietuvos liaudies buities muziejaus ūkinių vartų. Trasos ilgis: ~7,5 km. Dalyvių amžius: neribojamas. Dalyvauti žygyje galima su paprastais ir elektriniais dviračiais, bet ir su velomobiliais.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė