Blogeris Zeppelinus. „Mes darėme tai vardan Tolerancijos“ (video) (3)

Blogeris ZeppelinusPaaiškėjo, kas vykdė neapykantos nusikaltimus ir skleidė homofobiją, rasizmą bei antisemitizmą progresyvioje JAV mokymo įstaigoje.

2013 m. kovo mėn. FTB buvo pradėjusi tyrimą dėl pilietinių teisių pažeidimo ir neapykantos kalbos sklaidos Ohajo valstijos privačiame Oberlin College.

Šis 3000 studentų priskaičiuojantis ir ganėtinai brangus koledžas laikomas viena progresyviausių mokymo įstaigų JAV. Bendras vyrų ir moterų mokymas ten vyksta nuo 1833 m. Taip pat šis koledžas tapo vienu pirmųjų, pradėjusių integruoti juodaodžius afromerikiečius į savo studentų tarpą. Berods, nuo 1835 m.

Į specialiąsias tarnybas tolerantiško koledžo administraciją privertė kreiptis įsisiautėję ir galutinai suįžūlėję neapykantos nusikaltėliai. Naktimis skleidžiantys homofobiją, antisemitizmą bei rasizmą.

Anot liudininkų, ten dėjosi baisūs dalykai. Kažkokie žmonės, pasirėdę kukluksklano kostiumais, naktimis šiurpindavo negrų kilmės juodaodžių afroamerikiečių studentų bendrabučio gyventojus.

Ant koledžo vidinių sienų reguliariai ir paslaptingai atsirasdavo homofobiški, antisemitiniai bei rasistiniai posteriai, užrašai ir netgi – o siaube neįmanomas – svastikos!

Į studentų el. pašto adresus ateidavo šiurpą keliantys ir neapykantą skleidžiantys e-mailai.

Įbauginti progresyvūs studentai vakarais gūžėsi vienalytėse porose, bijodami net išeiti iš savo kambarių kampuse.

Kad netyčiomis neužsirauti ant ten slampinėjančių rasistų ir homofobų, pasirėdžiusių kukluksklano uniformomis.

Teisėsaugininkai nedelsdami griebėsi darbo. Buvo atliktas visas kompleksas operatyvinių-agentūrinių ir specialiųjų-techninių priemonių.

Federaliniai agentai bluosto nesudėdavo tykodami pasalose bei skaitinėdami potencialių nusikaltėlių elektroninius laiškus.

Staiga – kaip perkūnas iš giedro dangaus! Jie …sučiupo nusikaltėlius. Deja, tai neatnešė džiaugsmo į progresyviąją mokymo įstaigą.

Mat paaiškėjo, kad tie nusikaltėliai buvo …aršiausi koledžo kairuolių aktyvistai, nusipelnę kovotojai su rasizmu, homofobija ir antisemitizmu.

Matydami, kad dar ne visi studentai suvokia minėtų baubų pavojingumą, jie nutarė nelaukti apkiautusių nacistų, rasistų bei antisemitų išpuolių ir patys ėmėsi to vaidmens.

Tskant, naktimis ant sienų piešdavo svastikas, rasistinius, homofobinius ir antisemitinius užrašus bei vaidindavo kukluksklaną po mergaičių bendrabučio langais.

O dienomis piktindavosi tolerancijos priešų išpuoliais, smerkdavo rasizmą, antisemitizmą bei homofobiją ir mobilizuodavo bendramokslius į kovą su šiais baisiais civilizacijos priešais. Kol ta tolerancijos plėtrai naudinga veikla nebuvo nutraukta FTB agentų pastangomis.

Dabar dešinieji konservatoriai nemainstryminėje žiniasklaidoje ir blogosferoje gardžiai juokiasi iš tos eilinės „neapykantos nusikaltimų“ klastojimo aferos. Kurios su neįtikėtinu reguliarumu kartojasi skirtingose JAV mokymo įstaigose.

Konservatyvūs amerikonų blogeriai domisi – ar didžioji žiniasklaida skirs tiek pat dėmesio sučiuptų už rankos kairuolių aktyvistų klastotėms, kiek skyrė tariamų neapykantos nusikaltimų aprašymui?

Nors visi mes suprantame, jog tie klausimai yra retoriniai – atsakymas į juos aiškus.

CNN reportažas apie „neapykantos nusikaltimus“ Oberlino koledže:

httpv://www.youtube.com/watch?v=zAQSY3jvu28

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

3 komentarai

  1. Povilas:

    Ar tik ne naujoji kairė ar ar vienos brošiūros profesorė aušrinė dėlioja kiaulių galvas prie sinagogų?

  2. Goda:

    Naudinga informacija. Kiek supratau, tai ne pavienis atvejis, o plačiai taikomas modelis. Tiesą sakant, skandaliukai Lietuvoje taip pat atsiduoda klastotėmis arba provokacijomis. Tik jų vykdytojai profesionaliau dirba, nei minėti straipsnyje kairuoliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė