L.Asadauskaitė tapo šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempione (6)

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Taivane vykstančiame pasaulio čempionate Laura Asadauskaitė stebuklingu pasirodymu jungtinėje šaudymo ir bėgimo rungtyje nušluostė nosis visoms varžovėms ir pasipuošė šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionato aukso medaliu.

Antra vieta ir sidabras atiteko brazilei Jane Markes (Yane Marques), bronza – Rusijai atstovaujančiai Donatai Rimšaitei.

Čempionę pasveikino ir Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Kartu su Jumis džiaugiamės ir didžiuojamės šia pergale, kuri yra didžiulė Jūsų dovana visai Lietuvai. Ačiū, kad garsinate savo šalies vardą ir net pačiomis sunkiausiomis akimirkomis esate stipri, ištverminga ir nusiteikusi laimėti“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Šalies vadovės teigimu, L. Asadauskaitės pergalė dar labiau sustiprins sportininkės pasitikėjimą savo jėgomis. Prezidentė palinkėjo penkiakovininkei sėkmės ir ištvermės kitose varžybose.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

6 komentarai

 1. Vilna:

  Džiugu, didžiuojasi Lietuva!
  Gal ji tokia pergalinga galėtų būti ir Lietuvos prezidente būdama, su jokiomis korupcijomis, teismų, prokuratūrų jovalynu, kaip yra dabar, nesitaikstytų.

 2. Getas:

  Sveikiname Laura, Šaunuolė! Gal jau Prezidentė galėtų įsteigti Didžiamoters Vardą ir apdovanoti mūsų šaunuoles Laurą Asadauskaitę ir Rūtą Meilutytę. Tai būtų naujiena visam pasauliui, nes Lietuva būtų pirmoji po Didvyrio vardų, kuris yra daugelyje šalių.

 3. tikras lietuvis:

  Ir Justinas Kinderis – čempionas! 🙂

 4. Vilna:

  Taigi, kokia mes “maža” šalis, jeigu “didelę” Rusiją apgrainame “po vsiem statjam”…
  Tad gal liausimės vieną kartą vis virkauti dėl to, kad “maža” šalis esame, ar tuo pateisinti akivaizdžius savo valdžių, vadovų (trenerių) aplaidumus, neišmanymus ar įvairiausius savanaudiškus piktnaudžiavimus tarnybos pareigomis.

 5. rimantas:

  Nuoširdžiausi sveikinimai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė