Ukrainos moksleiviai turės galimybė apsilankyti Lietuvoje (2)

P.Vaitiekūnas. URM nuotr.

P.Vaitiekūnas. URM nuotr.

Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Petras Vaitiekūnas rugpjūčio 22 dieną Ukrainos žiniasklaidos atstovams pristatė moksleivių rašinių konkursą „Aš – europietis“, kuriame dalyvaus moksleiviai iš trisdešimties tūkstančių Ukrainos vidurinių mokyklų, esančių 27 Ukrainos regionuose.

Konkurso tikslas – stiprinti ir gilinti žinias apie europietiškas vertybes, prisidėti prie europietiško identiteto formavimo, naujai atrasti ir išryškinti bendrą Lietuvos ir Ukrainos istorinį paveldą.

Iki spalio 20 d. vyksiantis 9–11 klasių moksleivių rašinių konkursas organizuojamas bendradarbiaujant su Ukrainos švietimo ir mokslo ministerija bei Ukrainos nemokyklinio švietimo centru. Nugalėtojai bus paskelbti lapkričio 1 d. Šešių geriausių darbų autoriams bus suteikta galimybė aplankyti Lietuvą.

Tai ne pirmas bendras ambasados projektas su Ukrainos švietimo ir mokslo ministerija ir Ukrainos nemokyklinio švietimo centru. Šių metų birželio mėnesį ambasadoje buvo iškilmingai apdovanoti Lietuvos ir Ukrainos piešinių, plakatų ir nuotraukų konkurso „Draugauja vaikai planetoje“ nugalėtojai. Nuo šiandien ambasados fojė galerijoje dvi savaites bus eksponuojami konkurso nugalėtojų darbai. Ši paroda skirta Ukrainos nepriklausomybės dienai.

Kategorijos: Kultūra, Literatūra, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė