D.Radzevičius. Kaip šalies vadovė IKEA reklamavo (4)

Dalia Grybauskaitė pjauna IKEA parduotuvės atidarymo rastą | DELFI, Š.Mažeikos nuotr.

Dalia Grybauskaitė pjauna IKEA parduotuvės atidarymo rastą | DELFI, Š.Mažeikos nuotr.

Pagaliau sulaukėme – Vilniuje duris atvėrė IKEA. Tokia didelė šventė, kad minios Lietuvos žmonių plūdo su automobiliais ir net priekabomis apsipirkti. Ką ten paprasti pirkėjai – pati šalies vadovė nulėkė apsipirkti. Čia galima ir nuotraukų pasižiūrėti.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė į IKEA atidarymą ne tik apsipirkti nuvyko, bet ir pareklamuoti prekybos centrą. Tokios reklamos galėtų pavydėti visi nacionaliniai senukai, mokiveži ir ermitažai. Negavo tokios reklmoms net akcijas ir išpardavimus organizuodami. Bet jie juk ne skandinavai ir šalies vadovė pas juos nepirko tada, kai Briuselyje gyveno.Todėl kai šiandien skaičiau DELFI pranešimą apie šalies vadovės apsipirkimą naujajame prekybos centre, niekaip negalėjau suprasti, ar taip netyčia gavosi, ar šalies vadovės apsipirkimas naujajame nacionalinį baldų verslą į bankrotą stumiančiame centre buvo specialiai suorganizuota akcija? Jei taip, tai ji labai panaši į gerą reklaminę akciją, kurios veidu tapo šalies Prezidentė. Kažkas, matyt, už tai net pinigų gavo. Juk reklaminės akcijos planuojamos ir tai darantys žmonės paprastai yra gerai atlyginami.

O štai puiki reklaminė citata, kurios daugelis verslininkų su savo produkcija tikrai nėra apie save girdėję iš šalies vadovo:

Vaikštinėdama po prekybinę salę D.Grybauskaitė DELFI pripažino mėgstanti šio prekės ženklo parduotuves ir jose apsipirkinėdavusi tuomet, kai gyveno Briuselyje:

„Lankausi šiose parduotuvėse dėl įvairių priežasčių, pirmiausia, kad yra patogu, viskas vietoje, labai geras kokybės ir kainos santykis. Kaina yra prieinama, be to, čia galima ir pabūti, ir papramogauti, ir apsipirkti“, – sakė šalies vadovė.“

Beje, o kuo tada skiriasi kažkada ant agurkėlių stiklainio buvęs pono Viktoro Upspaskicho atvaizdas su vadinamuoju „geru vaizdeliu“? Tiesa, tada tokia jo akcija buvo pripažinta netinkama.

2013 08 14 d.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė